Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos, hogy egy pasi sportoljon, illetve sikeres legyen benne?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Pozitívum,de nálam ez nem jelentene előnyt.
2015. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A párom sportol,profi is benne,de ha nem tenné,akkor se érdekelne különösebben,mivel én nem sportolok.
2015. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekel ez általában.


23/L

2015. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy sikeres legyen benne az nem fontos, csak, hogy fitt, egészséges legyen :)
2015. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy sportoljon, az nagyon. Hisz így tudom, hogy fontos számára az egészsége, illetve nyilván külsőre is jobban bejön egy sportos testalkatú férfi. De az, hogy sikeres legyen benne, az nem fontos. Miben legyen sikeres? A napi futásban, vagy a kondizásban? Nem fontos, nem élsportoló pasit akarok. A munkájában viszont már fontos, hogy sikeres legyen, persze ha a sport a munkája, akkor abban legyen az. De sportoló pasim még nem volt, és nem is akarok.
2015. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos , én buszkebben tudok felnézni rá.


Szeretem a nagy bicepszeket, vállakat, mellizmokat, izmos feneket , lábakat. Ha van egy kis hasa az se baj.

Ezert edzek én is hogy én se maradjak le.. :)

27L

2015. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sportoljon? - Igen

Versenyszerűen? - Nem

Önmagához képest sikeres legyen? (tehát mindig döntse meg a saját rekordját) - Igen

2015. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!