Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha facebookon nem beszélünk a párommal, csak személyesen?

Figyelt kérdés

Eddig cseteltünk facen is, de eddig nem találkoztunk annyit. Most többet vagyunk együtt, mint külön. Általában úgy van, hogy együtt vagyunk (együtt is alszunk) 5-6 napon át, és aztán 2-3 napig nem találkozunk. Ezalatt a 2-3 nap alatt nem nagyon beszélünk, nem ír facebookon, van hogy egész nap nem beszélünk. Aztán ha mégis beszélünk, akkor általában csak azt tárgyaljuk meg, hogy mikor találkozunk és a fontosabb dolgokat, pl hogy sikerült a vizsgám. Élőben minden tökjó, elbeszélgetünk, elhülyülünk, és érzem, hogy szerelmes belém, mondja is, érezteti is. Csak furcsa nekem, hogy van nap, mikor nemis keres, pedig nemrég még órákon át cseteltünk hajnalig facen. És most is fent van, de nem nekem ír...és néha elgondolkodom rajta, h akkor kinek írhat vajon helyettem...nyilván csajok jutnak eszembe, pedig egyáltalán nem biztos, hogy így van. Mit javasoltok? Szóba hozzam a dolgot? Lehet csak szüksége van ennyi szabadságra? Vagy mit tegyek? Lehet okom aggódni, vagy ez így normális?

20/L


2015. febr. 17. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem beszélgettek facebookon? - nem is vagytok egy pár
2015. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor írj rá te - én még ma a barátomra sem írtam Facebook-on, pedig holnap találkozok vele.
2015. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos normális. Nekem mondjuk jól esik ott is beszélni a másikkal.
2015. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi se beszélünk egyáltalán facebookon.. Talán decemberben küldtünk egymásnak utoljára valami zenét. Vannak napok, amikor nincs semmi kommunikáció, máskor 3x hívjuk egymást és pl az estét is együtt tőltjük. Nekem is és neki is szüksége van valamennyi szabadságra, úgyhogy jó ez így. Ha szeretnél vele beszélni, nyugodtan kezdeményezz ilyenkor te! Nem a fiú dolga, főleg már amikor együtt vagytok egy ideje.
2015. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normalis.

Hagyd a Facebookot.

A parkapcsolatok 90%-at teszi tonkre.

A kommentek stb.

Ne aggodj.


Tapasztalatbol mondom.

2015. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!