Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég sokat ismerkedem lányokkal. Randiztam mostanában gimis, egyetemista, fiatalabb, idősebb, valamint külföldi lánnyal is. Mindenkinél ugyanazt tapasztalom, hogy szeretnek bulizni, piálni stb... Miért nincsen olyan lány, aki csinos, jól néz ki, nem bulizni járogat, érdeklik a világ dolgai, okos,művelt és vevő a romantikára? Régebben én is sokat jártam bulizni de már kinőttem ebből. Most ott tartok, hogy sokkal jobban meg fog egy lányban az, ha szeret tanulni, könyveket olvasni, mint ha diszkóba járna. Nem panaszkodni akarok, mert tudok barátnőt találni, de olyan lányt nem tudok mint akit jelemeztem. Másoknak is van ilyen élménye a lányok kapcsán?21f
2015. febr. 17. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Ma már 14 éves kortól isznak,de egyébként én attól függetlenül nem akarnék aktakukac barátnőt, mára már kicsit én is kinőttem,ezért járok csajommal bulizni. 22/f
2015. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem ez.
2015. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen lányok ritkábban mozdulnak ki otthonról. Én is szívesebben olvasok, vagy kirándulok, mint bulizok, bár néha az is kell.
2015. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok :) Még soha nem voltam diszkóban, amit nem érzek "cikinek". BME-re készülök, de nem tanulok sokat, inkább órán figyelek. Minden szabadidőmet sportolásra szentelem. Még azt is mondom, hogy nem vagyok ronda. De hiába, mivel nem leszek részeg minden pénteken, már nem is vagyok olyan jó parti a fiúknak... 18/L
2015. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok kapcsolatban vannak. :)
2015. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de azt tapasztalom, hogy a fiúk is ugyanilyenek. A fiú osztálytársaim 2/3-a minden hétvégén bulizni/berúgni jár(a lányok nagy része is), a maradék 1/3-a egész hétvégére bezárkózik és csak videójátékozik. Sajnálatos módon ez a jellemző erre a korosztályra. Remélem egyszer kinövik.
2015. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

en szeretek konyvet olvasni ...es csak hazibuliban voltam eddig

de inkabb koncertre mennek helyette is 21/l

2015. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Én nem iszom nem cigizem nem járok diszkóba és általában nem is vesznek észre emiatt

...de kit érdekel mások miatt nem fogok változtatni ezen...amúgy mondanám hogy írj de csak 15 vagyok :D :)). :$

2015. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen lányt, sőt, bele is szerettem, ugyan így vagyok mint te, sokkal fontosabbak ezek az értékek. Sajnos a lánynak egy bulizós páwa tetszik, de én reménykedek, hogy megváltozik egy idő múlva a nézete. Sajnos a mai világban csak 20+ után jön meg a lányok esze. Akinek nem inge...

17/F

2015. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

,,én is jártam bulizni,de kinőttem"


Itt a válasz.:)

Majd mások is kinövik.

Én egyébként néha elmegyek,de ettől függetlenül érdekelnek az élet dolgai és, és kirándulni is imádok, biciklizni,kocogni és tanulok is,meg dolgozom is,ezek mellett kapcsolatom is van.


Nem érzem, hogy a nehány alkalom bulizás miatt kevesebb lennék,kevesebbet érnék.


20L

2015. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!