Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavarna titeket, ha a párotoknak nincsenek barátai és nem szeret szórakozni csak a barátnőjével lenne?

Figyelt kérdés
Most jutottam el arra a pontra, hogy már utálok eljárni itthonról, nem szeretek társaságba lenni, ivást se élvezem, ha iszok nem leszek jobban tőle, utána levő nap bezzeg másnaposság jön rám. Társaságba se szeretek beszélgetni, gyakran feleslegesnek érzem. Én leginkább csak kettesben tudok jól beszélgetni valakivel, ha tudunk miről persze. Sokkal jobban szeretek itthon ülni, mint egész nap pörögni, és pénzt elb.szni minden hülyeségre, inkább megpróbálom gyűjteni őket. Persze, ha lenne barátnőm azért nem lennék állandóan itthon, nagyon sok ötletem van hova vinném el, leginkább parkokba, erdőbe néha néha utazni nagy vágyam, hogy más országokba utazhassak, de csak ketten vagy legfeljebb egy pár emberrel, ha nem zavarnának.
2014. okt. 26. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :)
2014. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semennyire nem zavarna.
2014. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. A haveri kör szétlibbent, a diszkót sose bírtam, egyedül minek mászkáljak.
2014. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, ha egyedül is el tudja foglalni magát, szóval ha a "csak a barátnőjével lenne" dolog nem úgy nézne ki, hogy nem lenne nyugtom tőle sosem.
2014. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nyugalom nekem is kell, de az időm nagy részét szívesen eltölteném a barátnőmmel.
2014. okt. 26. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Előre mondom, hogy a válasz hipotetikus, mert magyarországi pasi nem érdekel.

Egyrészt nem zavarna, mert én is fix ilyen vagyok: csak 2-3-asban szeretek beszélgetni, társaságokba csak ritkán járok, hogy ne közösítsenek ki, nem szóróm a pénzt, sőt spórolós típus vagyok, a természet meg ezerszer jobb hely mint egy csöpögős vendéglő, és utazni is szeretek, de egyedül nemigen indulnék el. :P


Az egyedüli dolog ami talán zavarna az lenne, ha abszolút soha egy haverral, baráttal sem találkoznál. Nekem szükségem lenne szabad időre, amiben egyedül lennék, vagy azzal a pár körrel, baráttal, akikkel néha találkozgatok. Pl. kirándulni menni többesbe jó, és ajánlott, kettesben túl veszélyes, és nem annyira élvezetes.

Másrészt, ha nem töltenél időt barátokkal, és (hipotetikusan) csak velem lennél mindig, az túl az agyamra menne. Mert ismerkedésben nagyon lassú típus vagyok, és a fizikai közeledést csak fokozatosan, és időközökkel engedem. Ha meg egész nap együtt lennénk, de mondjuk egy évig nem fekhetsz le velem, az valószínűleg neked lenne rossz, és ugyanakkor unalmas is lenne a kapcsolat, ha addig egyebet sem csinálunk, csak a parkokat járjuk.

2014. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem az zavar ha együtt vagyok valakivel, hogy állandóan inkább a haverokkal van, amikor együtt is lehetnénk. Ha velem kell kettesben csinálni valamit, ahhoz nincs kedve, de ha a haverok hívják, akkor persze azonnal megy, akkor nem fáradt.
2014. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran járok el szórakozni igaz nem minden héten de 2-3 hetente tuti kimozdulok mindig.

Az én barátom meg teljesen az ellenkezőm, ő az a tipikus otthonülő típus persze velem eljön bárhová, neki összesen csak 2 barátja van hozzájuk időnként elmegy egy picit elvannak és ennyi. Meg a munkatársaival a munkahelyén kiéli magát, ott eltud hülyéskedni, poénkodni el van ő ott. Ha meg együtt vagyunk mindig csinálunk valamit :) Vagy elmegyünk valamerre, vagy csak itthon lazulunk és ennyi. Amikor én bulizni megyek akkor a barátom is elfoglalja magát valamivel. persze van olyan időszak amikor eljön velem is bulizni egy kicsit, ott elszokott lenni de nem igazán élvezi, ő régen nagyon is kitombolta magát bár sosem csinált nagy hülyeséget, részegen nem járt haza tudta hol a határ, de sokan nagyon nagy party arcnak tartották őt, de azok csak érdek barátai, de időnként beszélgetnek még a mai napig is. Majdnem ő volt a város legismertebb embere ha elment egy kocsmába, vagy szórakozóhelyre, hangsúlyozom ő sosem szeretett nagyobb discoba menni mindig a kisebb nem túl zsúfolt helyeken volt ott, de volt már amikor egy nagyobb discoba is elment nem sokkal a 18. születésnapja után és akkora bulit csapott hogy az embertelen volt, ő arra sok pénzt költött de azt ő maga kereste meg, álmai buliját megrendezte azon a napon ismerkedtünk megy egyébként de utána 2 évig nem is találkoztunk, nem is tartottuk a kapcsolatot. És neki utána már ennyi is volt a pörgős életből. Amint leérettségizett akkor mulatott egy jót és ennyi volt neki, elkezdett tanulni, jövőjét építgetni különböző hobbikkal fejleszti magát, testileg, szellemileg is. Elég buta de jófej srácnak tartották most meg már sokan mondják a régebbi ismerősei közül akik már 3 éve nem látták hogy eszméletlen sokat változott, mert kis duci srác volt de mostanra sportos, jó megjelenésű lett és ő ezzel el van. Nem akar már a központban lenni, nem is vágyik rá, nem is akar ott lenni. Most van ott hogy csendes, nyugodt életet él, én imádom őt mert nagyon jó fej srác és én amúgy sem vagyok az a nagy bulizós jellem, én is időnként elmegyek a baráti körömmel picit jól érezni magam, és ennyi :)


A barátom mostanra kb olyan mint te, leglaább is a kiírásodból azt veszem le hogy rólad van szó, de mi nagyon jól kijövünk egymással. Nincs folyton a nyakamon bár szinte heti 4-5 alkalommal együtt vagyunk, de mindkettőnknek van magánélete is és ő bár nagyon ragaszkodó típus de nem hívogat óránként hogy mi van velem, és én ezt szeretem nagyon a pasikban hogy ha esetleg egy teljes napig nem beszélnénk utána nem hisztiznek órákig hogy miért nem hívtam meg kerestem meg stb... Nálunk ilyen is van, igaz már több mint 1 éve együtt vagyunk de nem lóguk folyton egymás nyakán, elég lesz akkor ha már házasok leszünk :)

2014. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ilyen párt keresek magam mellé, mert én is ilyen vagyok.

23/l

2014. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most értem meg rá,hogy egy ilyen társat igazán értékelni tudjak,mert már én is úgymond kiéltem magam.Jelenleg aktívan eljárok bulizni,meg ahová csak lehet haverokkal,de ha lenne olyan barátom,aki komolyan vesz,miatta félretenném ezt az életvitelt.Vágyom a nyugira.
2014. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!