Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csendes, visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszahúzódó lány vagyok miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Azt gondom hogy okos intelligens, szép lány vagyok viszont visszahúzódó, nehezen engedem közel magamhoz az embereket. Miért van az hogy nem keltem fel senkinek az érdeklődését, miért nem kezdeményeznek nálam? Hogyan tudnék nyitottabb lenni?

2014. máj. 16. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kor?
2014. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hasonló emberekkel kéne kezdend pl neten
2014. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz: mert engeded közel az embereket,nem jelzel hogy szabad a pálya.


Minek menjek oda egy érdektelen csajhoz?


18/F

2014. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdemenyezhetsz te is.. Persze ne a falu bikajat nezd ki magadnak. Isten tudja, nekem sokszor volt kedves visszahuzodo "szurke kiseger" baratnom, mindig nagyon szerettem oket.


Egyebkent jol erzem ki a kerdesbol,hogy egy konkret pasi nem vesz eszre ? :)

2014. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, egy konkrét pasi nem vesz észre, de nálam még senki sem próbálkozott egyébként 15 éves vagyok. Kedves mosolygós segítőkész vagyok de nem merek kezdeményezni. Attól tartok hogy nekem soha nem lesz barátom.
2014. máj. 16. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még a LEGTÖBB lánynál nem próbálkoznak..
2014. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
engem az ilyen lányok érdekelnek.én is ilyen tipus vagyok
2014. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek az ilyen lányok, mivel magam is visszahúzódó vagyok. Sosem mennék oda kezdeményezni. Tudod miért? Azért mert még egy normális beszélgetést sem tudnánk fenntartani, hamar beállna a kínos csend. Az ellentétek vonzzák egymást. Ha nem tudsz/akarsz megváltozni, akkor maradnak a nagyszájú, nagy dumás pasik akiknek meg vagy bejössz, vagy nem.
2014. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg a te korodban nem beszélhetünk "pasiról", legfeljebb fiúról.
2014. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és igen: te is odamehetsz. Nem feltétlen a fiú dolga.
2014. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!