Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ötlet lenne megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne megkérni a barátnőm kezét 21 évesen?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 7. hónapja vagyunk együtt, ami igaz, hogy nem nagy idő, de úgy érzem ő a másik felem akivel el tudnám képzelni az életem. Nagyon szeretjük egymást és teljesen megbízom benne, viszont erről a témáról még soha nem beszéltünk. Lehet, hogy nem kéne elsietnem? Lehet, hogy ő nem szeretné? Ezek a kérdések vannak bennem. Félek, hogy nem akarja és rosszul jönne ki a dolog. Az pedig tönkretenné a kapcsolatunkat.
2015. febr. 19. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp sem rossz ötlet :) bár talán kicsit korai. De nem kell házasodnotok még, járhattok évekig is jegyben ;) Az idő alatt kiderül érdemes-e tényleg elvenned.
2015. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Rossz! Várj egy 10 évet még ezzel ...
2015. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ötlet, de előtte mindenképp puhatold ki, hogy mit gondol a dologról, nehogy rossz vége legyen.

Drukkolok nektek! :)

2015. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Szerintem ez még egy kicsit korai.Ezt nektek kell eldöntenetek.Mert Ti tudjátok.De ha minden jól megy és tényleg ezt akarjátok,akkor csak sok boldogságot kivánok Nektek.

21/F

2015. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

az életed 3/4 része még előtted áll, miért akarod magad elkötelezni, hisz jóformán még gyerek vagy. van fogalmad róla mennyi lemondással jár egy házasság? akárhogy is számolom, kontra veri a pro részeket, arról nem is beszélve, hogy nagyon hamar rá lehet unni egy emberre, na akkor mit csinálsz? akkor jön majd be a képletbe a jól ismert "minden 3. házasság válással ér véget" dolog. mellesleg:

- miből akarod eltartani magad, őt és a leendő gyerekeket?

- honnan tudod, hogy ő el akarja kötelezni magát?

- a családjaitok mit szólnának hozzá?

- hogy akarod az alig kiforrott életedet máris új vágányra helyezni?

tombold ki magad, ráérsz 10 év múlva megházasodni.

2015. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem rossz ötlet, de tényleg valahogy hozd fel a témát, mert ha egyáltalán nem beszéltetek róla, nem tudhatod még kb sem, hogy ő mit gondol erről: lehet, hogy borzasztóan örülne neki és titokban már álmodozott erről, de az is lehet, hogy nagyon nem akarná, mert attól tart, hogy ez még túl korai és elrontaná a kapcsolatot. Mindenképpen kérdezd meg.

20/L

2015. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van amúgy. Elvakít a szerelem. :s Elég jó érveket hoztatok fel amit én a rózsaszín ködtől nem láttam.
2015. febr. 19. 09:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először költözzetek össze, éljetek együtt pár évet, és ha még mindig úgy fogjátok érezni hogy egymás számára tökéletesek vagytok, és minden jól működik, és az érzelmek is a régiek, akkor mehet a házasság. :)


N

2015. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Első vagyok! Ez egy nagy hülyeség amit írtak! Nem kell kitombolnod magadat, ha ebben a lányban tényleg úgy érzed megtaláltad az igazit... és az hogy eljegyzed nem jelenti azt, hogy el kell tartanod. Istenem.. gyereket se említettél? miről beszél itt a másik válaszoló?


A lényeg: ha szereted és ő is téged, akkor gondold át még, tényleg beszélj vele kicsit erről, tud meg mit gondol és ha minden adja magát, akkor veszel eljegyzési gyűrűt és eljegyzed. Ezzel csak megerősíted a szerelmeteket. Utána ráérsz házasodni később is... gyerek meg főképp ráér még. Az, hogy 21 éves vagy nem azt jelenti, hogy csak 30 éves korodban csinálhatsz ilyet és most kötelező jelleggel kell tombolnod.


20/F

2015. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos szerintem elsieted. Korai 7 hónap járás, de 0 nap együtt élés mellett. mi a párommal 8 hónap után költöztünk össze és 1,5 évesek voltunk mire megkértem a kezét, a két éves évfordulónk előtt pár héttel volt az esküvőnk. (ennek idén 10. éve) És objekítven szemlélve ez még bőven a lutri kategória amit leműveltünk :)


Neked is lehet ilyen mázlid simán 7 hónapos lánykérés után, de könnyen lehet, hogy nem. Én amondó vagyok, hogy kb: éves együttélést mindenképpen iktass be a képletbe! Azt semmi szín alatt ne hagyd ki. A napi mókuskerék durván tudja erodálni az embert és kapcsolatot, mindenképpen tudnod kell, hogy tudsz e a másikkal élni. Semmit nem ér hosszú távon a szerelem érzése ha napi szinten megőrűlsz a másik dolgaitól :)

2015. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!