Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastam itt, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam itt, hogy egy srác énekelni akar, s úgy megkérni a barátnője kezét. Megtetszett és meg akarok hódítani egy lányt akit szeretek, de makacs. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, már kb 1 éve szeretem. Tudom, hogy ő is szeret, csak nagy köztünk a korkülönbség, s ezért nem akar velem járni. Volt már, hogy próbálkoztam...akkor teljesen olyan volt, mintha beadta volna a derekát, de ahogy kiléptünk az ajtón, megváltozott minden és mondta, hogy nem lehet... Nagyon jó viszonyban vagyok a családjával, de nem tudják a szülei, hogy mi van köztünk...most hétvégén nem lesznek otthon és én meg a szomszédban lakom, tehát nyugodtan tudok vele beszélni. Arra gondoltam, hogy valami verssel vagy dallal vagy valamivel a tudtára akarom hozni, hogy szeretem és kell nekem.

Nagyon szeretem ezt a lányt, tudom, hogy Ő is szeret engem, ezért még jobban szeretném Őt. Van valami tippetek, hogy hogyan győzhetném meg arról, hogy nem számít a korkülönbség, elég hogy szeretjük egymást?

Légyszi segítsetek! Előre is köszi!


2010. aug. 27. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek is mond el mekkora a korkülömbség de szerintem jó ötlet :)
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mégis mennyi az a korkülönbség? mert lehet h csak ti tartjátok soknak
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok, ő 18.
2010. aug. 27. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:

hát még nem olyan vészes, mint az én szüleim ,anyám volt 16 apám 38:D

csak az a baj,h nem fog működni sokáig,mert a csaj mivel fiatal, hamar lefog lépni...

2010. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Logikusan sosem fogod meggyőzni, hogy téged szeressen.
2010. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyet ertek az utolsoval.nem hiszem ,hogy ossze fogtok jonni.de azert probalkozni lehet.
2010. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező undorito vagy nem szégyeled magad hogy rámozdulsz nálad sokal fiatalab csajra?
2010. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szerelemben nem számít a korkülönbség :)

Sok sikert kívánok Neked, szerintem próbáld meg bárhogy is lesz,veszíteni nem veszíthetsz vele :)

2010. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!