Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti összejönnétek olyan sráccal, akinek már van gyereke (nem ő neveli )?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:

páromnak is van

nem örülök neki túlzottan, de ez van

24L

2015. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Összejönnek ... három gyerekem van, mégis mindig találok csajt :-P
2015. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még ha ő nevelné, akkor is. Számomra ez soha nem volt kizáró ok. :)
2015. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a gyerekeket,szóval nem lenne hatrany, főleg ha a gyerek még pici.
2015. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat számítana mennyit törődik a gyerekével. Ha egy szar apa, akkor nem.
2015. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én összejöttem, de azzal a feltétellel, hogy nem leszek pótmami. Magyarul, nem akarok programozni, gyereket nevelni, stb. Ezt tiszteletben tartotta, és így működött is. Közös nyaraláson mondjuk voltunk, de életem egyik legrosszabb nyaralása volt, bár nemet mondtam volna. Szóval nem kizáró ok, de jobb, ha nincs. Vagy ha van, akkor is ossza be úgy az idejét, hogy rám külön legyen, miután a gyereket letudta. Nálunk ez volt a fő gond, hogy a munkája napi 24-ből 26 órát vett el kb. kapásból... Nem volt ideje élni, ha néha volt egy szusszanásnyi, azt természetesen a gyerekre szánta, így rám már nem maradt. Szóval ha valakinek van gyereke, és mellette van ideje barátnőre, annak állok elébe, de mégegyszer ilyenbe nem mennék bele.
2015. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alkalmilag lehet de komolyan nemhiszem

De soha ne mond hogy soha ugye.

2015. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg is igy vagyok.
2015. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen foglalkozik vele, akkor igen. Amúgy nem szeretem a gyerekeket, de nem rettentene el.
2015. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!