Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 36-37éves férfi lehet szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36-37éves férfi lehet szerelmes egy 21-22 éves nőbe vqgy csak a szex hajtja a férfi, hogy megfektese?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet bármelyik a kettő közül :D
2015. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Coldhands ***** válasza:
61%
szerinted mégis mit nyújthatsz neki rajta kívül... gondolkozz már. tök más életstádiumban vagyok, totál más igényekkel.
2015. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te a nő vagy vagy a férfiú?

Csak privátvan adok tanácsot!

Ja és cím legyen 22-es csapdája! ;)

2015. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet szerelmes, miért ne lehetne?

És kapcsolat is működhet hosszú távon erre is van több példa. Még akkor is ha többnyire nem ez a jellemző.

Eldönteni mi innen biztosan nem fogjuk tudni helyetted.

2015. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40-hez közelítő férfi már nem játszadozik, ha szexelni akar, megmondja, nem pedig teszi a szépet, hogy megkapja, majd lelépjen. Legalábbis jó esetben, én még csak ilyennel találkoztam. Belém volt már nagyon szerelmes is 38 éves férfi, pedig 21 vagyok, de olyan is volt, aki megmondta, hogy csak szexet akar, semmi többet.
2015. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármi is lehet, az érzelmi kötődés legkevésbé az életkoton múlik, de praktikus szemmel sem olyan tragikus a dolog.

Persze mondhatnám, hogy 36 éves lehet szerelmes 22 éves nőbe, és a 37 is a 21 évesbe a többi kombináció csak a szexről szól :D

2015. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!