Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, úgy érzem nem éltem ki magam. Később baj lehet? Vagy csak elhatározás kérdése? bővebben lent

Figyelt kérdés
van párom 7 éve 16, 5 éves voltam mikor össze jöttünk, lány vagyok , most már együtt élünk, még nem volt esküvő se eljegyzés, se gyerek, nem rég költöztünk össze ő 27 éves én 24 leszek. Időszakonként rám jön egy érzés hogy tök jó lenne ismerkedni még stb..ő volt az első mindenben, és ha valaki elkezd udvarolni jól esik és hagyom...és olyankos sokszor elgondolkozom hog ylehet lépnem kéne, mert később gáz lehet amikor már esetleg esküvő stb..vagy ez majd elmúlik? de szeretem és ez miatt meg szakítani elég fura lenne..ki tudja később egymásra találnánk e..meg meg sem tudnám tenni...amúgy minden rendben van köztünk de mégis néha rámj ön ez hogy lehet tovább kéne lépnem..tanácsokat várok, köszönöm

2015. febr. 19. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én férfiként élem meg ezt 37 évesen két gyerekkel!

Nagyon zűrös és kellemetlen!

Jobb az ilyet idejében letudni!

2015. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szeretem a párom elhagyni nem tudnám de mégis ezt érzem sokszor
2015. febr. 19. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Néha én is érzek, pedig csak 2 éve vagyok együtt a párommal, nekem is ő az első.

És néha megfordul a fejemben,hogy milyen fura lenne,ha ő lenne az utolsó is. Mert tervbe van már az összeköltözés is meg együtt tervezzük a jövőt. És fura ez nekem 20 évesen, hogy egyből megtaláltam azt akire vágytam. Ő 24 éves egyébkent.

De én is szeretem őt nagyon és nem is akarok vele szakítani.

Csak fura ezekbe a dolgokba belegondolni..

2015. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, hogy 5 éves voltál, mikor összejöttetek, de aztán leesett.

Szóval. Édesanyámék is elég korán jöttek össze, aztán házasodtak, és sajnos anyukámnál 15-16 évre rá kijött ez a bizonyos "nem éltem ki magam" dolog, aminek sajnos válás is lett a vége. Nem mondom, hogy ez nálatok is elő fog fordulni, de mint láthatod, már most is ott motoszkálnak ezek a gondolatok a fejedben. Ha jelenleg jól elvagytok és szereted, nem javaslom a szakítást. Bár hosszú idő óta együtt vagytok, próbáljatok ki új dolgokat, amiket eddig sosem. Nem tudom, szoktatok-e eljárni, de randizhatnátok, mint a kapcsolatotok elején. Hódítson meg újra! ;D

2015. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval lefeküdnél mással, de a párod iránt érzett szerelmed miatt nem teszed meg?
2015. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy milyen típusú ember vagy. Vannak olyanok, akik nem bírnak a nemi szervükkel és nekik kalandokra van szükségük. Vannak ugyanakkor olyanok is, akik nem. Ha ennyi időt lehúztál egy ember mellett, akkor nem hinném, hogy nagyon kéne aggódnod.


Én is egy nyugodt ember vagyok, nem kalandozok és nem is hiányzik. Ha lenne egy normális párom, akkor eszembe sem jutna csak azért szakítani vele, hogy másokkal próbálkozzak. Bár tény, hogy nekem már volt 3 kapcsolatom... és nem vagyok már annyira fiatal sem (27).

2015. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
És ezen mit csodálkozol ? Javarészt ez szokott történni,akik még gyerek fejjel összekerülnek.Ha most nem csalod meg,előbb-utóbb megfogod,mert biztos lesz olyan szitu hogy egy férfi nagy hatással lesz rád.Semmi tapasztalatod nincs,semmi viszonyítási alapod,így meg végképp nem házasodnék össze.
2015. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó ez jó ötlet de ezt hogy mondjam neki hogy randizunk :D ugysem olyan lenne hanem olyan mintha ketten elmennénk csak vhová :D

és arra gondolok ha szakÍanánk X idő után mással se olyan lenne már mint az elején...nem az a rózsaszín köd..

2015. febr. 19. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Nem értem, hogy miért akarod minden áron végigkefélni a fél települést, ha van már egy jól működő kapcsolatod... de komolyan.
2015. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!