Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem volt barátom. Gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátom. Gáz?

Figyelt kérdés
Lassan 16 éves leszek, és még nem jártam senkivel. 9.-es vagyok, az osztálytársa(i)mnak idősebb barátja van. Nem kéne már túl lennem az első párkapcsolaton?

2015. febr. 19. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen csak tanultam, de pislogtam sokat a csajokra (nem jártunk soha, de volt 1-2 dolog), aztán gimi után lett meg a szerelmem, és teljes életet élek azóta, már rég elhagytam (így alakult sajnos), de azóta már boldogan keresem a negyedik, végre igazi esélyt!

Soha nem lesz meg, tudom, de még most is együtt vagyok eggyel, aki kiborít gyakran, nem tudom elviselni, csak egy ásza van.... az ágyban k*rv* jó :DDD


Bocs, hogy ezeket festem eléd, remélem neked elsőre bejön minden, és nem leszel kényszeres d*gás mániás, mint a legtöbb pasi. Én is az volnék, és sok csaj közül sajna eddig még egy se jött be igazán...

Ez a mai társadalom szégyene, mindenki a pénzért küzd. leszarják a párkapcsolatukat, csak végre dolgozzanak, 0-24-be!!!

K*pják be, ha ez kell, csinálják, majd csak lesz egy olyan csaj, aki nem ezt keresi, és rájön, mekkora gyémánt is vagyok... remélem, hogy neked más lesz!

2015. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem 19 évesen volt először barátom(korábban próbálkoztak sokan,de nem nyert..),és most 1-2 hét múlva leszünk együtt egy éve,jobban örülök,hogy így alakult.


Annó a gimiben mindig velem egykorúak között szemlgetettem vna(habár nem tettem),de annyira éretlenek még 18 évesen...így én akarva (és akaratlanul is:D) nem lettem csak egy kaland senkinek sem,sőt szerintem jobban értékesebbé is válhatsz,ha normális vagy,és ez idő alatt inkább a tanulásra,meg arra alapozol,hogy felvegyenek arra a fősulira/egyetemre,ahova tovább szeretnél tanulni:) egyáltalán nem égő gáz tehát

Azoknak a lányoknak ,akik kevésbé fontos dolgokra ütötték el az idejüket(ez akár pasi is lehetett)most megnézhetik,mi lesz belőlem,és mi lesz belőlük,a drága anyjuk meg irigykedhet...


így 19 évesen van 5 évvel fiatalabb barátom,akit szeretek és minden egyébben tökéletes! ha az volt az ára,hogy eddig ne legyen barátom és csak ő,megérte :)


a túl lenni az első kapcsolaton úgy hangzott,hogy már jöhetne az első után a 2. kapcsolat is :D


amúgy igen,az benne van,hogy van aki suli után szeret eljárni és a pasijával/barátnőjével lenni,de ez csak egy mellékesebb dolog,ami persze néha elhiszem,hogy jó,de egy baráttal,barátnővel is el tudsz menni ugyanoda,és érezheted magad jól:)

2015. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19 éves lányként egy 14 évessel jársz,utolsó?O.o szerintem ez elég rossz..azt írtad,hogy 18 évesen még éretlenek..14 évesen akkor meg nem?Milyen fordított világban élsz te?:D amúgy én 19 vagyok,de még nem volt,de nem is érdekel,van annál nagyobb problémám is,de komolyan.
2015. márc. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
áhh,dehogy,elírtam:D 5 évvel idősebbel
2015. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!