Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szerettek legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szerettek legjobban a barátnőtökben?

Figyelt kérdés
Hamarosan fél éve járunk a barátommal és le szeretném venni a lábáról valami ajándékkal+ magammal, de nem tudok semmi extrát kitalálni, esetleg ötleteket is elfogadok, bár hülyeségeket ne irogassatok! 17/L

2015. febr. 19. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy akkor veri ki nekem amikor en akarom... Marcsának hívják
2015. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól is függ.

Én például imádok szexelni, a barátnőm is, és azt is élvezi, ha nagyon be vagyok indulva. A legutóbb ő egy finom kis csipkés francia bugyival lepte meg magát és engem is. Már attól kész voltam, ahogy megláttam benne, és az igaz ajándék az volt, ahogy a szemében láttam a vágyat.

De persze meglepheted mással is, van amikor egy masszázs is jól esik.

2015. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A fehérnemű jó ötlet, és köszi a válaszokat. :)
2015. febr. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!