Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mik azok a tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik azok a tulajdonságok, amiket legjobban, illetve legkevésbé szerettek a barátnőtökben?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi...
2011. máj. 27. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ha vitázok vele valamiről, és egyenesen látszik hogy nekem van igazam, de ő akkoris küzd hogy neki legyen és amikor már nem tud visszavágni akkor elküld melegebb éghajlatra. Szóval röviden az a mániája hogy mindenben neki legyen igaza... Bár ezt úgy vettem észre hogy majdnem minden nőben megtalálható egy kis szinten :D

15/f

2011. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah a legjobb lemaradt, igazából nem tudok dönteni, nem egy tulajdonságért szeretem ,hanem az összesért :)
2011. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, amikor hisztizik, vagy ha látszik rajta, hogy valami baja van, de nem hajlandó elmondani, hogy mi bántja. Legjobban pedig a maradék 95%ot szeretem. F/19
2011. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat bulizik.

24f

2011. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13:47

Emellett velem érzelmes, odaadó és őszinte.

Semmilyen probléma nincs vele azon kívül hogy nem képes a seggén maradni egy napig sem.

2011. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!