Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 23 éves pasinak kisgyerekkel mekkora az esélye egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel, akitől van egy kétéves fiam. A szüleim mindenáron azt akarják, hogy maradjon nálam a kicsi. Vonzó lehet egy kisgyerekes pasi a lányoknak, vagy inkább kiábrándító, ha komolyra fordulunk?

2015. febr. 20. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd le sétálni a parkba és legalább 4 70 éves néni lesz melletted meg ha szerencséd van pár huszas harmincas is :D
2015. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Csak én érzem gáznak, ha a gyereked sorsáról ez alapján akarsz dönteni? Vagy ha még nem is csak ez alapján, egyáltalán, hogy felmerült benned ez a kérdés...


Inkább maradjon az anyukájánál, jobban jár a gyerek.

2015. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés. Ha valóban apuka lenél, akkor nem ezt kérdeznéd és nem így. Ha esetleg még is igaz, akkor jobb, ha az anyjánál marad a gyerek....
2015. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kamu a kérdés. Én már összefutottam itt huszonéves apukákkal.


Ez kétesélyes. Én ismerek olyan lányokat is, akiknek ez nem akadály. És vannak azok, akik ettől inkább hátrálnak. Köztük vagyok én is. Sok negatívum alakulhat ki a kapcsolatban a gyerek miatt.

De nem zárkozóm el, mert ki tudja hogy kivel sodor még össze az élet.

2015. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Kifejezetten utálom a gyerekeket, nekem akadály lenne. De ha szeretném is őket, nem máséval akarnék foglalkozni.
2015. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fordítsd meg a kérdést, te összejönnél egy olyan lánnyal, akinek már van gyereke?
2015. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Korodbeli és nálad fiatalabb csajokat felejtsd el!!!

Azoknak nem kell gyerek és "apuka",max.ha tele vagy pénzel.

Más gyerekét nem fogják pelusozni.


Egy MILF szóba jöhet,azok megértőek és érettebb felfogásúak.

2015. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kérdés egyébként nem rólam szól, csak szeretném megmutatni a válaszokat valakinek, aki épp ilyen cipőben jár... :)
2015. febr. 20. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor fair volt egyes szám elsö személyben irni!
2015. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha nem úgy írok, nem (úgy) válaszolnak...
2015. febr. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!