Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szerelmet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szerelmet vallani egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki kiírni ide, hogy úgy hogy azt mondom "Szeretlek", én a köríctésre értem: mikor, milyen szituban, hol, mit csinálni előtte/utána, szóval úgy az egész folyamat érdekelne, amitől feldhetetlen lesz, és tényleg elhiszi hogy szeretem. :)
2015. febr. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy, ha jót akarsz magadnak.
2015. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmnek aki nekem életem első viszonzott szerelme, neki úgy vallottam be hogy egyszer autóval elmentünk a közeli tópartra és ott sétáltunk, meg hattyúkat etettünk kenyérdarabokkal. Aztán leültünk egy ottani horgász stégre és néztük a tájat,, ő hozzám bújt aztán egyszer csak egymásra néztünk és mosolyogtunk, ott én szinte ösztönszerűen éreztem hogy el kell mondjam, de hirtelen annyira leblokkoltam hogy semmi mondhatott nem bírtam megfogalmazni, így csak egy gyengébb hangnemmel közöltem vele hogy "Szeretlek" aztán ő picit meglepődött de nagyon elmosolyodott nagyon örült neki, én akkor picit zokon vettem azt hogy kinevet vagy nem tetszett neki a dolog így másfelé néztem szomorkásan meg már elkezdtem őt engedni, erre a fejemet magához fordította és azon kaptam magam hogy csókolózunk.


Akkor 20 évesen nagyon vágytam már egy kapcsolatra, és akkor eléggé egy érzékeny jellem voltam, picit megkönnyeztem, bár ő sokkal jobban mert régóta vágyott egy olyan pasira mint én csak ő nem mert lépni felém mert még nem tudta igazán hogy mit érezzen irántam, de attól a perctől fogva minden biztosabban alakult és azóta vagyunk egy pár, és ez áprilisban lesz 3 éve.

2015. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
utalgass rá hogy bejön és szépen lassan éreztesd hogy mit érzel iránta,ha érdekled úgyis menni fog aminek mennie kell,nekem sikerült csak a lány vallott szerelmet nekem vagyis utalt rá hogy bejövök és utána mondta és utána én is neki szóval próbálj fokozatosan haladni,legyél hozzá kedves,udvarias és ne mássz túlságosan rá elösször
2015. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 megadeth18 ***** válasza:
100%

Ilyenre csak akkor vetemedj, ha már összejöttetek, vagy nagyon-nagyon közel vagytok hozzá. Ellenkező esetben gáz. Szóval kb. ha már a 10. sikeres randin túl vagytok, akkor a 11-re valami speciális helyet keress, lehetőleg csak kettesben legyetek. Aztán beszélgess vele mindenről, mondd el a fájdalmaidat, ilyesmi, és a tetőponton mondd ki. És lehetőleg csók után.

Ha csak a suliba jár, és random odamész hozzá, hogy "szeretlek", akkor az fatal beégés.

2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy kell! Te hogy csinálnád? Magadból indulj ki, ne másokat majmolj, azzal csak görcsölni fogsz. Más szerepében nem tud az ember mindig bájologni.
2015. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!