Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen hejzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen hejzetben? 15L

Figyelt kérdés
5 honappal ezelőtt összejöttem a barátommal es azota is nagy a szerelem. Bár nekem ez az első kapcsolatom. Nagyon sokat vagyunk együtt és mar latom, hogy kezd jobban kozeledni felem, jobban megfogalmazva probalkozik...2 evvel idosebb nálam. Viszont en ugy gondolom, hogy nem is az hogy nem allok keszen csak egyszeruen 15 eves vagyok es nem szeretnek olyan sablon es konnyen kaphato lany lenni mint a mai 14-15eves lanyok. Mit kene tennem?
2015. febr. 21. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd úgy érzed, feküdj le vele. Beszéljétek meg. :)

15/L

2015. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassan fél éve lesztek együtt. Szereted. Ő is. Miért lennél attól könnyen kapható, ha most már lefekszel vele? Nem hiszem, hogy csak egy dugásra kellenél neki, ha lassan féléve vár rád.
2015. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerek pár lányt akik hasonlóan voltak első barátjukkal nem feküdtek le hiába jártak velük akár egy évig is aztán lett új pasijuk akivel meg egy hét után gondold meg melyik a jobb lefeküdni az első szerelmeddel vagy majd valaki mással
2015. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ird ly-vel!

Am szerintem siman lefekudhetsz vele. Megengedem! Szereted, o is teged, mar egesz tartosnak nevezheto a kapcsolat.

Vedekezzetek!

2015. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy nem. Ha úgy érzed,h eljött az idő arra,h megkapjon,akkor majd szólsz neki. Ha emiatt elhagy,akkor sose szeretett és örülj neki,h lelépett.
2015. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!