Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Valaki volt mar hasonlo hejzetben? Es ha igen akkor mit tett?

Figyelt kérdés
Nekem so ktapasztaltom nem volt eteren 20 eves vagyok rengeteg sok szep lanyt latam eletemben de meg egyiknel sem ereztem hogy o az igazi most 2012 januar ejelen szilveszterkor talalkoztam egy lanyal, ojan erzest ereztem mind meg soha edig, egyfojtaban csak ojar az eszemben,nem tudok koncentranlni semmire fojton csak o jar a fejemben ugy erzem akarmit meg tennek erte barmit csak az baj hogy o nem erez igy irantam o csak barat akarna lenni de, most nem tudom mit csinalyak mert tulzas nelkul 5 percenkent o jar a fejemben es faj erosen hogy o nem igy erez...
2012. jan. 26. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
az általános kijártad egyáltalán? mielőtt a csajnál be akarnál vágódni,tanulj meg helyesen írni,nem egy pasit koptattam le ezért,a művelt pasikat keresik a csajok
2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki,hogy álandóan ő jár az eszedbe és nem tudsz másra gondol min rá,mást nem tehetsz
2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos, még véletlenül se írj neki levelet
2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
először is tanulj meg helyesen írni!
2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Brigi24 válasza:
Szerintem először járj be magyarórákra:DD A csajszit pedid felejtsd el,ha nem vagy nála pálya.
2012. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tanulj meg helyesen írni,aztán próbáld meghódítani.

Szerintem lehet hogy van esélyed,de így nem.

2012. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jo koszi a valaszokat nem a helyesirasomra voltam kivancsi de nem csalodtam bennetek :)
2012. jan. 26. 14:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Maskulomben tudok helyesen irni.... fuzetbe itt gepen nem nagyon izgat... De biztos hogy nem a helyesirasommal fogom levenni a labarol ;))))
2012. jan. 26. 14:29
 9/9 anonim ***** válasza:
komolyan, én ezt el sem tudom olvasni....
2012. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!