Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elvált nők az 'emberiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált nők az 'emberiség ufói'?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
U.F.O.-t még nem láttam. Elvált nőt már igen.
2015. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Főleg hogy manapság már nem is ritka az elvált nő. A legtöbb ember nem ítéli el őket azért, mert nekik így hozta az élet. Különben sem kell mások magánéletében vájkálni.
2015. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam ufónak....
2015. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem érzem magam annak, és nem is néznek rám úgy. Fiatal, szingli nő vagyok, ugyanúgy pasizok, mint a házasságom előtt. Semmivel se romlottak az "esélyeim", sőt, mivel érettebb lettem, nőiesebb, magabiztosabb és a kisugárzásomon is érződik ez, folyamatosan udvarlókba botlom. Szóval nem unatkozok mostanában, és kifejezetten kedvelem a jelenlegi státuszom, ami valójában "elvált", de amúgy meg egyszerűen "szingli".
2015. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

„Különben sem kell mások magánéletében vájkálni.” Akkor ne hozza fel témának:).


Találó megfogalmazás az 'emberiség ufói' elnevezés. Miért? Azért, mert nem tudni, milyen szándékkal közelít a másik felé: a, csak mert kell neki valaki; b, pénzügyi vonatkozás miatt; c, bosszút akar állni a legelső útjába eső hapsin;

d, mert tényleg valós érzelmi szálak kötik az épp aktuális hapsijához?

Lehet hibáztatni a másikat vagy épp beállítani a „szegény én”-t, de egy dolog biztos: (még) nincs törvénybe írva, hogy mindenkinek kötelező társsal élni.

2015. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nem vagy százas. Soha nem lehet tudni, ki milyen szándékkal közelít az ember felé, tehát két eset van: vagy bízol az emberismeretedben, vagy nem.

Most én is mondhatnám elvált nőként, hogy a pasik csak könnyű prédának tekintenek minket és dugni akarnak, és ezért képesek érzelmeket hazudni....de nem mondom. Hála Istennek elég önismeretem és intelligenciám van ahhoz, hogy a szemetet kiszűrjem.

2015. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!