Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok már a feministá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjátok már a feministák és a hímsoviniszták harcát?

Figyelt kérdés
Komolyan,annyira undorítóak!Miért kell egy embert lenézni csak a neme miatt,és következtetéseket levonni róla?Szerintem mindkét nemre szükség van a létfenntartásra,ahogy az állatvilágban is!Miért gyűlölték meg ennyire a másik nemet?

2014. aug. 25. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

nem unom mert nem foglalkozok vele...én is ismerek olyat aki lenézi a nőket én személy szerint nem nézek le senkit, és elítélem azokat akik lenézik komolyan a másikat...én viccből szoktam mondani olyat, hogy "azért nem megy neked mert nőből vagy", de egyértelműen csak vicc és nem gondolom komolyan...főleg olyanoknak mondom akiket becsülök...és akiket valamennyire ismerek!


21F

2014. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A Magas vékony srácról beszélsz?
2014. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es!

2: Belőle is már elegem van...

2014. aug. 25. 12:29
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Talán nem kellene utálattal tekinteni/viselkedni azokkal a fiúkkal,akik nem elég izmosak vagy jóképűek az adott lány számára!ÉS akkor nem lennének nőgyűlölők sem...
2014. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es: Nem csak velük állnak szóba a lányok.Rengeteg olyan párt látok az utcán,ahol a férfi alacsony,esetleg átlagos testalkatú vagy macis.Van olyan is ahol a nő a magasabb.És nem,nem pénzesek,teljesen átlagosak!
2014. aug. 25. 12:32
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

A feministák nem utálják a férfiakat.

Csak informálódni kéne a feminizmusról, ugyanis a nemek egyenjogúságáról szól, az egyértelmű fizikai, erőnléti különbségeket szem előtt tartva.

Szerintem minden nő örül, hogy szavazhat, vállalhat vezetői munkakörben állást, és nincs forszírozva, hogy főzzön, mosson, takarítson egyedül, hanem a társa kivegye a részét ezekből is.

2014. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Szakadjanak meg a VADfeministák :D.
2014. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
#6 az ilyenek miatt fog kipusztulni a fehér ember
2014. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
A 4-es válaszolónak osztom a véleményét,pontosan ezért vannak sokan "nőgyűlölők".Ez nem gyűlölet,csak inkább már szánalmas,hogy valakiknek azért nincs egyáltalán esélye,mert nem olyannak született,amilyenek a nőknek feltétlenül tetszenek,és ráadásul úgy,hogy nem is tehet róla,hiszen nem választhatod meg milyennek születsz. :)
2014. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
#6 sajnos manapság már nem ez az az ideál ami az ember eszébe jut a feminizmusról, hanem a kövér ronda férfigyűlőlő fehér elkényeztetett amcsi nősztények akik csak sírni tudnak hogy "JAAAAAJ elnyomnak a férfiak ,a patriarchális társadalom módszeresen pusztítja a nőket, minden szex nemierőszak mert a nők túlságosan el vannak nyomva ahhoz hogy igazi beleegyezést adhassanak, a férfiakat ki kéne írtani, midnegyik egy mocskos undorítő nőgyűlölő disznó" a szomorú hogy nem is túloztam, ha nem tudod miről beszélek keress rá Chanty "Big Red" Binx-re.
2014. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!