Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzéseket váltana ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéseket váltana ki belőletek? Nők véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, jelenleg egyedülálló. Nagyon rég óta ismerek egy nőt, akivel igazán jól kijövünk, az egyik legjobb barátom, sok időt töltünk együtt. A probléma az, hogy én szerelmes vagyok. Több mint tíz éve. Párszor már szóba került a dolog, Ő nem szeretne többet barátságtól, viszont ami van ahhoz ragaszkodik, ez elég egyértelmű. Felnőtt ember vagyok, tisztában vagyok a helyzetemmel, tudom, hogy egy párkapcsolat elérhetetlen álom ebben a helyzetben. Időközben voltak kapcsolataim, folyamatosan ismerkedek, próbálok találni valaki olyat, aki ugyanezeket az érzéseket ki tudja hozni belőlem. Az utóbbi időben sokat hallottam a mondást, miszerint ha szeretsz valakit, azt hozd is a tudomására amilyen gyakran csak tudod. Itt a bökkenő. Annak ellenére, hogy bármiről tudunk beszélgetni, és kölcsönös 100%-os a bizalom köztünk, én soha nem mertem teljes őszinteséggel beszélni az érzéseimről. Nevessetek ki, de miután elutasított kialakult bennem valamiféle komplexus, és úgy érzem, hogy nevetségessé tenném magam ha teljesen kinyílnék ezzel kapcsolatban (tudom, hogy nem így van, de valahogy mégis feszélyez a dolog). Soha nem akartam az érzéseimmel traktálni, valószínűleg neki is kényelmetlen, és nem vagyok olyan típus aki szeret mások idegeire menni. Azonban mostanában valahogy úgy érzem, hogy legalább egyszer az életben a szemébe kell néznem, és el kell mondanom neki minden de minden érzésem, teljes őszinteséggel. Nem számítok rá, hogy ettől megváltozik a helyzet, de nekem valahogy megkönnyebbülés lenne. Szerintetek hogy venné ez ki magát?

2015. febr. 23. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Örökké nem élheted igy az életed, hogy szerelmes vagy valakibe de mégsem lehet a tied. És az a legnagyobb gond hogy más nőkhöz a mércét ehez a lányhoz igazitod és az érzéseid miatt a többi nem lesz elég jó neked. Bár igaz hogy azt irtad csak nők véleménye érdekel de voltam énis hasonló helyzetben egy lánnyal de végül elmondtam neki mindent és ami a legfontosabb igaz nem jöttünk össze de valamilyen szinten elmultak az érzéseim és lejjebb ment az a mérce más lányoknál...igy sikerült olyat találnom akit sokkal jobban megszerettem mint ezt a lányt aki nem lehetett az enyém. 27F
2015. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:

A helyedben leülnék vele és szépen elmondanék mindent, aztán majd mondd rá valamit. Ha elutasít szerintem jobban járnál ha egy jó időre megszakítanád vele a kapcsolatot, különben sosem fogsz ebből kikecmeregni.

28F

2015. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a kikecmergés a lényeg, illetve mint mondtam nem várom, hogy ettől bármi is megváltozzon. Csak egyáltalán ez minden fent említett tényezőtől függetlenül jól esne neki, vagy idegesítené? Nekem jól esne az biztos...
2015. febr. 23. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
En no vagyok es ertekelnem meg akkor is ha tudom, hogy nem leszunk egyutt, sot, foleg akkor. Ez az oszinteseg kezdete. Ha viszonzatlan eleg egyszer elmondani, de tobbszor sztem ne, de mindenkepp mondd el neki:-)
2015. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!