Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok biszex fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok biszex fiúval?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért és ha nem miért nem?

Ezt mikor kellene elmondania a fiúnak, hogy ne bántson meg senkit? 18/f


2015. febr. 23. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, kicsit féltékeny típus vagyok, nem szeretnék még fiúkra is féltékeny lenni.
2015. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem kizáró ok. Ha mást akar, akkor ígyis-úgyis mehet amerre akar, teljesen mindegy, hogy a harmadik mit növeszt a lábai között. 15/L
2015. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én járnék bi fiúval, csak amikor én vele vagyok ne a fiúkon járjon a feje...
2015. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha hetero lennék is járnának a fejemben más lányok. :) És ez szerintem egyáltalán nem gond, amíg nem teszek semmit ezzel kapcsolatban. Szerintem mindenki fantáziálhat kedve szerint. :) Viszont olyannal nem járnék aki nem bízik bennem, akárkihez is vonzódom.

Köszönöm amúgy a válaszokat, kedvesek vagytok. :)

2015. febr. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!