Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy olyan fiúval akinek ezek a hobbijai és szakmája?

Figyelt kérdés
Alapvetően mérnök, mellette modell és harcművészet oktató. Ezek mind olyan hobbik, amihez a lányok valamilyen szinten vonzódnak. Mérnökből nem a hülyék lesznek, modellből nem a csúnyák, harcműveszetesek meg nem éppen gyengék vagy félősek. Együtt nem lenne túl sok Nektek?
2014. nov. 9. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány, de milyen harcművészetet űzöl?
2014. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem,megtanitana jol verekedni :D
2014. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Krav maga. Miért?
2014. nov. 9. 10:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Krav kicsoda?Maga.
2014. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez most afféle önreklám csajozáshoz?
2014. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól hangzanak:)

nem lenne túl sok egyébként.

2014. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem kissé "társkereső" kiírásnak tűnik, mint valós kérdésnek. Szerintem te is tudod, hogy ezek mind nagyon szimpatikusak egy lánynak. Na meg nem hinném, hogy túl sok lenne.
2014. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez túl sok? Szerintem járnának a csajok veled simán, ha emellett nem vagy túl nagyképű.
2014. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mérnökökkel nincs bajom, több pasim is az volt (vagy hallgató korában vagy már dolgozóként). A harcművészetek plusz pont. Én is gyakorlok 1-2 belőlük. A modell már kicsit soknak hangzik. Nyilván ha egyébként megfelel a pasi akkor nem fogom emiatt hanyagolni, csak maga modellszakma elég pörgős ha rendesen csinálja valaki nincs mellette ideje mérnökösködni, legalábbis én eddig ezt tapasztaltam, munka miatt volt már dolgom velük, de fájdalom egy agyilag/mentálisan épp pasit nem találtam köztük (mondjuk ez csak egy ügynökség volt, de amilyen kijelentéseik voltak...nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek).
2014. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes ^^
2014. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!