Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én valójában tanácsot szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timi 24 kérdése:

Én valójában tanácsot szeretnék kérni. Van 1 srác, akivel már lassan 10 hónapja barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk. Csak az a baj hogy beleszerettem. Ő is szeret, de annyira nem hogy ebből kapcsolat legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Naponta hív és van hogy hetente többször is találkozunk.Ez nem csak a szexről szól. Számíthatunk egymásra és barátok is vagyunk. De ?n többet szeretnék! Mit gondoltok ha azt mondanám neki hogy ennyi vége,én ezt nem csinálom tovább van r? esély hogy meg gondolja magát?

2015. febr. 23. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt írod annyira nem szeret hogy ebből kapcsolat is legyen akkor? mit vársz? megzsarolod azzal hogy nincs sex többé?

Ha nem akar önszántából , felesleges akármivel is kényszeríteni , nem járnál jól vele később. Próbálj beszélni vele hogy ő hogy érez , mit gondol lehetne-e több esetleg a kapcsolatból.

2015. febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na ez a gond a barátság extrákkal kapcsolatokkal. Az emberek azt hiszik, nincs felelősségük (hiszen nem párkapcsolat, megbeszéltük, nincsenek érzelmek... ajj hagyjuk már), de ez nem más, mint a másik kihasználása - vagy engedély arra, hogy téged kihasználjanak.


Ő is szeret, de annyira nem, hogy ebből kapcsolat legyen - naná, hiszen van rendszeres szex, és nem kell ígérnie semmit, hűséget végképp nem, akár több szexkapcsolata is lehet egyszerre. Nem fog megváltozni a véleménye, hiszen számára így a legkényelmesebb. Talán egy próbát megér, ha megmondod neki, hogy te ezt így nem csinálod tovább. De készülj fel rá, hogy őt ez nem fogja annyira megrázni.

2015. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nincs több szexpartnere! Igazatok lehet sőt igazatok is van! Csak... Olyan fura néha. Ez nem csak a szimpla szexről szól. Törődik velem,segít ha megk?rem. Meglep ajándékkal. Már szinte az elej?n tisztáztuk hogy ez nem lesz kapcsolat,tehát nem haszn?l ki! Egyszerűbb lenne lemondani róla ha nem szeretném...
2015. febr. 24. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mért nem beszélsz vele? Ne ide irogass beszéljétek át a dolgot.
2015. febr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről.Akkor derűlt ki hogy szeret.Na meg az hogy nem igaz?n akar többet.Lényeg hogy kb 2 napig nem nagyon beszéltünk és iszonyúan hiányzott. Én bolond meg vissza t?ncoltam... Azt mondtam neki hogy eltúloztam a szerelmi vallomást. Jó így ahogy van... De ez igaz?ból nem így van. Tudom hogy szeret ?s érzem is. Lehet csak annyi kellene hogy hiányozzak neki. Hogy érezze milyen ha nem vagyok. Csak nehéz nélküle.
2015. febr. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!