Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik. Facebookon rengeteget szoktunk beszélgetni az iskolban is sokat neszélünk de mindíg én kezdem a beszélgetést. Szerintetek hogy tudassam vele hogy szerelmes vagyok belé?
2015. febr. 24. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem szagolod meg a hónalját. érteni fogja ;)
2015. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem hívd el vhova randira, v ilyesmire és ott beszélgessetek és próbáld elmondani neki... Am az nem baj, h mindig te kezded, mert lehet, h ilyen "régi" típusú, aki elvárja, h egy fiú kezdeményezzen...
2015. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát elmondtam neki és azt mondta hogy ő nem érez irntam többet barátságnál és hogy neki ehez sok idő kell hogy megeméssze
2015. márc. 1. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!