Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és többet szeretnék. Amikor beszéltem vele erről azt mondta nem szeretne addig barátot amíg be nem jut az általa választott egyetemre. Emellett sportol és nincs sok szabadideje és azt mondja, hogy sose volt még barátja de nem is hiányzik neki... És már 17 éves.. Azt nem tudom, hogy csak engem akar lerázni vagy tényleg komolyan gondolja ezt..

2015. febr. 25. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális abszolút.
2015. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem is normális... van életcélja... engem is visszahúznak a srácok, dekoncetrált leszek, ha szerelmes vagyok és ez a tanulás rovására ment nem is egyszer... szóval teljesen megértem ezt a lányt...
2015. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szegény agymosott életnélküli lány... :"((
2015. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem normális, de előfordulhat. Alapvetően úgy érzi, hogy ebben a pillanatban csak veszíthetne veled, ezért nem megy bele semmibe
2015. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Részben téged akar lerázni, de mért nem normális az szerinted, ha egy 17 éves lánynak még nincs barátja? Ilyen fiatalon még ne is legyen, majd ha talál egy igazán megfelelőt! Ráér még bőven!!!
2015. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!