Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy fél év után már nem mutatja ki annyira a szeretetét? Részletek lent

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, viszont már nem olyan, mint az elején. Régen mindig sokat csókolóztunk, fogtuk egymás kezét stb. Most meg ha találkozunk akkor eszébe se jut megfogni a kezem, csak ha én úgy alakítom, hogy vegye már észre magát... Búcsúzáskor egy normális csókot nem képes magától adni, mindig "kérnem" kell, pedig utána kb 1 hétig nem is lát. Amúgy azért többnyire kimutatja, hogy szeret, de nem mindig. Szerintetek normális ez fél év után, vagy aggódnom kéne? 19/L

2015. febr. 22. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Igen normális.

Értelem szerűen az elején jobban teper az ember, most gondolom biztonságban érzi magát, így visszavett.

Nem kell aggódnod.

2015. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Heti egy találkozó van és ennyire hideg? Szerintem nem normális. Ha minden héten 6 napot lennétek együtt azt mondanám ne aggódj, de így.. szerintem nagyon gáz. És ne akard, hogy vegye magát észre, ne is jelentkezz, meglátod, hogy egyáltalán keres-e akar-e találkozni Veled. Sok jóra ne számíts :(
2015. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, főleg fél év után. 5 évig voltam a barátommal, már a végén mi is csak heti 1x találkoztunk mert messze lakunk egymástól és én is eléggé elhanyagolva éreztem magam, mintha neki mindegy lenne, hogy velem van-e épp vagy nem. Aztán szakított velem, mert ellaposodott a kapcsolat.
2015. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, már a főkérdés sem, nemhogy a folytatás!
2015. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az oké, hogy egy idő után kicsit alábbhagynak az érzelmek, de fél év után szerintem még nem kellene. :/
2015. febr. 23. 12:42
 6/7 anonim válasza:

Szerintem se normális.

Én 3 éve vagyok a barátnőmmel együtt és 3 év után is kimutatom hogy szeszeretem úgy mint kapcsolatunk elején. Sajnos Ő egyik napról a másikra teljessen ridegge kezdett válni és több mint fél éve hogy ilyen velem semmit nem beszél meg velem alig találkoztunk eddig is csak a hétvége volt a miénk de most ha együtt is vagyunk akkor se mond el semmit és semmi szeretet teljes megnyilanulas nincs felőle egy ölelés egy simogatás vagy odabujas sőt eddig ugy aludtunk hogy osszebujva most meg majdnem külön takarozva. Testi szerelem 7honapja nincs köztünk semmi intimitás. Én kitartottam mellette nem mentem félre mégha nem is volt semmi ennyi ideje. De mindig arra hicatkozik hogy nincs valami jól mert beteg sokszor legszomja van De attól még kimutathatna hogy szeret egy simogatassal kis totorodessel. Még reménykedek kitartok mert szeretem csak fájó hogy erzeseket nem viszonozza már úgy mint eddig. Nem tudom már mit tegyek. Sokszor arra gondolok már hogy szakitani akar csak nem csak azt várja hogy én mondjam ki hogy vége. Szeret azt mondja irja de nem azt mutatja.nem lakunk együtt de támogatom anyagiakban is Mindent megadok neki minden téren téren soha nem bántottam még szóval se. Őszinte és hűen álltam hozzá. Nem tudom akkor mit akar még.

Ez a probléma nem az

2015. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is fél éve vagyunk együtt, szintém hetente egyszer találkozunk... És azt kell mondjam, hogy ez ránk nem igaz. Sokat csókolózunk, amikor csak tudjuk, megfogjuk egymás kezét (ha nagyobb csomag van nálunk, akkor nem). És az az igazság, hogy amikor elmegyek a vonatommal, ad egy csókot, de még visszahúz kettőre. :) És megvárja, amíg el nem indul a vonat. Remélem, hogy nálunk nem lesz ilyen, és ha valahogy kizökkented ebből, lehet még jobb is!:) Tudod, egyszer fent, egyszer lent. Ez mindenkinél így van.
2015. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!