Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Fél éve járok egy pasival, bár nem mondanám kapcsolatnak.

Nem egy komoly kapcsolat, de néha mégis olyan volt. Elhívott, beszélgettünk, főztünk, filmet néztünk, összebújtunk, együtt aludtunk. Viszont nem volt számonkérés, ha úgy volt időnk akkor találkoztunk.

Bár bevallom érzelmileg nem közömbös, de soha nem beszéltünk az érzéseinkről! Én remélni és bízni nem akartam/nem mertem, .. hisz mondta hogy nem akar komoly kapcsolatot. Ugyan akkor meg táplált felém érzelmet.

Ezt meg már kezdetem unni, hogy most akkor mi is van??


Mostanság meg már olyanok vagyunk mint az ismerősök, már nem is szexelünk :/

Eljutottam arra a pontra hogy lezárom vele.

Csak hogy már lassan egy hete nem találkoztunk, a napi többszöri hívások is a részéről elmaradtak (furi hogy pont amikor így döntök), hébe hóba felhívott de semmi lényegre törő. A minap felhívtam én is, .. csak úgy, .. mint az ismerősök beszélgettünk. (reméltem elhív hogy találkozzunk, és akkor lezárom, .. de ez nem történt meg)

Elképzelhető hogy ő is ezen az állásponton van, mert mi más okból nem hív??!


De mikor és hogy mondjam meg neki? Személyesen lenne jó, de mivan ha napokig nem találkozunk?? Vagy felhívnám hogy találkozzunk, de épp nem ér rá! Telefonon meg annyira tré.

Azt a verziót meg nem akarom, hogy nem hívjuk egymást, elsunnyog/sunnyogunk oszt ennyi volt! ppff

A minap felhívott hogy dolgozok e, mert akkor beugrana. Nem dolgoztam. De nem is hívott aztán! Lehet ő is azért akart volna beugrani hozzám! Vagy arra vár hogy én mikor unom már meg és zárom le!!! Néha már úgy érzem arra játszik!


Segítsetek! :)


2015. febr. 25. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem komoly kapcsolat , mond meg neki telefonon pix pax gyors és nem gondoljátok meg magatokat sem.

Az sem egy jó ötlet ha csak úgy szó nélkül ér véget, mert mi van ha közben egyikőtök nem így gondolja hogy vége, akkor meg az lesz hogy megcsalás volt ha már összeáll valamelyikőtök mással...

Minél jobban húzod az időt annál rosszabb lesz a bizonytalanság.

Vagy ha ragaszkodsz a személyes találkozáshoz akkor hívd fel mond meg neki hogy találkoznotok kell 5 percre mondani akarsz valami nagyon fontosat, és ennyi.

Ne arra várj hogy ő mikor akar veled találkozni, mi van ha sose akar menni akkor sose beszélsz vele?

2015. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikus pasi,akinek jó néha veled, de nem zárja ki, hogy mással is jó neki ...


Írj neki egy üzenetet, hogy gondolsz rá,és találkoznál. A válasz alapján kiderül, hogyan tovább.

2015. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Valahogy nekem is ez a meglátásom!

Holnap meló alatt felhívom, hogy ugorjon be. Ha nemleges vagy nemtudom választ kapom, akkor sztem telóba megmondom neki!

2015. febr. 25. 12:55
 4/5 A kérdező kommentje:
2es: Nem írok neki üzenetet, mert bárhogy is válaszol én már le akarom zárni!!!
2015. febr. 25. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Lezártátok a kapcsolatot, hogy reagált rá?

2015. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!