Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ürügy volt vajon?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, szakítottunk. Egy hosszabb barátságból lett szerelem, de nem működött hosszútávon. Maradtunk annyiban, hogy haverkodunk és közben mindenki keresi a másik felét. Ment is ez egy darabig, de kölcsönösen nem tudtunk elszakadni egymástól, haverkodást képzeljetek el, tényleg a legtöbb fizikai kontakt a két puszi volt és nem több, szerintem nem is igényeltünk többet. Jó két hete elkezdett hisztizni, hogy nem szeretné, ha az élete része lennék, blabla, tudomásul vettem, nem kerestem, tiszteletben tartom a kérését. Tegnap megkeresett, hogy segítség kellene egy ismerősének. Én finoman elhajtottam, ha hoz egy döntést legyen következetes. Szerintetek vissza akar táncolni és csak egy ürügy volt, hogy megkeressen?
2015. febr. 25. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret, de lehet csak tényleg a segítséged kellett neki.
2015. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha elhajt, mert nem tudja magát túl tenni rajtam, akkor talán nem tőlem kéne segítséget kérnie, pláne, ha még nem is ő róla van szó, bagatel dologra gondoljatok. Nekem se könnyű, de ő akart elszakadni tőlem. Igaz, hogy ezt a munkatársai tanácsára, mert nem szoktak kapcsolat után barátkozni, szerintük. 30-on felüli, azért ilyenkor már illene egy kicsit határozottabbnak lenni.
2015. febr. 25. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor szeret és kész. Ha elakarod hajtani akkor hajtsd el durván.
2015. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazad volt,és csak kihasználni akart! Ha baj van,akkor kell a segítséged,de egyébként meg nincs rád szüksége semmiben....
2015. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dehogy hajtom, csak nem értem és nem szeretem a csiki-csukit, de semmiféleképpen nem akarok belerúgni. Páromként nem tudom elképzelni, de barátként teljesen jól funkcionált.
2015. febr. 25. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is Te vagy neki a nagy ő, azért szeretné ha továbbra is érdeklődnél iránta, mert bekalkulálja azt is, hogy a biológiai órája ketyeg és a végén úgy alakulhat, hogy esetleg téged választ.


A kettő együtt is simán igaz lehet, barátnőjénél pár perc férfikezet/férfi észt igénylő munka akadt (pl. kisebb elemes bútor összeszerelése, elektronikus ketyere üzembe állítása), ehhez barátnőjének nincs férfiismerőse v. nem akar arra olyat kérni, aki ezt ismerkedési szándéknak értelmezné, ezért szólt barátnődnek, ő meg neked, mondván hogy értelmezd csak nyugodtan ismerkedési szándékként is és egyúttal barátnőjének is törleszt ezzel egy korábbi szívességet.


Gondolhatta, hogy erre lelkesen ugrasz..


37F

2015. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, ha később kér, akkor oké és még segítek is. Egyébként valakinek meló kellett és arra akart megkérni. Mondom, két hete azért nyivákolt, hogy ne beszéljünk, mert túl akar lépni rajtam és így nem tud, ha beszélgetünk napi szinten. Mondta, hogy nem biztos, h tud barátkozni, annyiba is hagytam. Mondjuk régebben mindig én kerestem veszekedések után, de most éreztem azt, hogy belefáradtam, ha nem, akkor nem és részemről próbálom magamba lezárni. Ezen lehet meglepődött, mert nem ehhez szokott hozzá. Magamból indulok ki, most szerintem ő lett volna az utolsó, akitől segítséget kérek, pont emiatt, hogy még véletlenül se zavarjak bele a "gyászfolyamatba".
2015. febr. 25. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod, ha valakit szándékosan leépítek a társaságomból azt nem hívom fel utána, hogy "ereszt a bojler". :)

Ha mégis így tett, akkor valószínűleg hiányzol Neki, mert mégiscsak Te jutottál az eszébe....de annyira azért mégis Nőből van, hogy kifogásokkal álljon eléd és tereljen ezerrel. A helyedben nem foglalkoznék a történtekkel, ha valamit akar Tőled, akkor tiszteljen már meg azzal, hogy találkozik Veled, a szemedbe néz és őszintén elmondja az érzéseit.

37F

2015. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ürügy volt. Sajnos tényleg nem jelent semmit amit kiejt a száján. Elmentem vele azóta sörözni 2x, mondjuk azt nem tudom, hogy minek, természetesen ő hívott mindkét esetben. Mindegy is, igaza volt annak, aki azt mondta, hogy nem teljesen őszinte. :D Mindegy is, haver marad, de én közben keresgélek mást, neki is ezt javasoltam, csak, hogy tiszta vizet öntsek a pohárba. Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!