Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni kapcsolatfelvétel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Szakítás utáni kapcsolatfelvétel?

Figyelt kérdés
Nem tudok pasik fejével gondolkoni ezért szeretnék tanácsot,javaslatot bármit ami segít megérteni.A story:2 év után szakítottunk a pasimmal,felindulásból mondtam olyat hogy megbántottam de igazam volt nem állt mellettem..2 nap után a viharos veszekedés után felhívtam nem vette fel..sms-ben közölte elege van..nincs miröl beszélni mondtam rendben,nem vitatkoztam elfogadtam a döntését.4 nap után felhívott találkozni akart,de nem mondta mit akar,ên máshol voltam nem jött össze a találkozó..eleve úgy hívott fel,hogy "én vagyok" előtte nem beszéltünk 6 napig személyesen.Azzal búcsúzott majd beszélünk..nem tudom megfejteni mit akar..én azóta sem kerestem bár gondolkodtam rajta megkérdem mit akart,de úgy vagyok vele ha fontos majd keres,bár lehet túl hűvös voltam vele..lehet az is már van vki más..fogalmam sincs mit csináljak..tartom magam nem keresgetem de tudni szeretném mit akarhat..
2015. febr. 25. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Megszívtad!
2015. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most mi múlik azon hogy te keresed? hívd fel
2015. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ad meg a telefonszámát, majd én megkérdezem tőle, ha te nem mered.


Itt nem azon van a hangsúly, hogy te kíváncsi vagy arra, hogy mit akart.

Itt az a kérdés, hogy akarsz-e tőle még valamit?

Kerested és ő elutasított, kereset és te nem értél rá, ha követjük ezt a valamiféle logikát akkor most te jössz a megkereséssel.

Hidd el a srác is szerintem így gondolja.

Előbb azt kell tisztáznod magadban, hogy te mit akarsz és ezután bátran keresd fel a srácot.

2015. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most nem tudom...milyen kapcsolatfelvételre gondolsz ?


[link]

2015. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam, erőt vettem magamon..úgy beszélgettünk mint régen..elhívott magához,mondtam nem mert gyerekekre nem tartozik,akkor majd j hêten ha ő is meg ên is szabad vagyok....kicsit aggódom,hogy meggondolja magát vagy hogy már van vkije..azóta nem beszéltünk..most várjam hogy hív hogy mikor lenne jó??konkrét időt ugye nem beszéltünk meg..nem akarnám zargatni ,hogy akkor mikor?!!vêlemény?? Tanàcs??
2015. febr. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!