Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma van a szulinapom, a paromto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van a szulinapom, a paromtol semmt nem kaptam. Egy nyamvadt viragot vagy csokit sem. En az o szulinapjara sutottem tortat, vettem kis ajandekot. Jart valaki igy?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 00:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot utólag is! :)
2015. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot nekünk, nekem is tegnap volt!
2015. febr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 B.Dávid ***** válasza:
32%
Ha egyébként kifejezi h szeret, tehát ettől eltekintve minden rendben, akk nem kell drámáznod. Ez dettó Valentin-nap. Bevallom én még örülonék is neki ha a párom (ha lenne) elfelejtené az ilyen "jeles" napokat
2015. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 B.Dávid ***** válasza:

Pontosítok. Jelenthet jót is. Szerintem ennek három oka lehet.

1: Ejt rád. Ez tényleg gond


2: Rossz a memóriája. Te ismered, neked kell tudnod h ilyen téren milyen.


3: Annyira jól érzi magát veled, h nem számolja a napokat - hónapokat - éveket. Fel se tűnik neki h egy év eltelt, mert veled repül az idő

2015. febr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem, mert mi megbeszéltük, hogy nem vagyunk ezeknek az "ünnepeknek" a hívei. De persze, néha meglepjük egymást ezzel-azzal, de így direktbe nem. Meg mi nem azt nézzük, hogy ki mit vett, vagy csinált és nem ebben mérjük. Szeretjük egymást ez a lényeg. Persze, nem vagyunk egyformák, ha megbeszéltétek s tudja, hogy neked ez mennyire fontos, akkor az rossz. Ha zavar mond neki, de ne sértődötten s ne követelőzve/szemrehányóan.


N

2015. febr. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 bandi6891 ***** válasza:

Ilyen nővel én nem is szeretnék kapcsolatot mint a kérdező.


Nem kaptál semmit és ezért magadnak vettél valamit mert nehogy már ne kapjál semmit...


Megint a lényegtelen dolgok vannak elővéve,de arról nem hallottunk hogy a fiú máskor sem ad neked semmit vagy máskor sem csinál programot kettőtöknek,kinevezted a tegnapi napot kötelező ajándékozási napnak,akkor szerintem keress olyan párt magadnak aki el lát ajándékkal és kényeztet amikor kötelező.

2015. febr. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
En megertem a kerdezot nem az a baja h nem kapott semmit hanem h ezzel ugy erzi a oarja nem figyelt ra, hiszen o egy aprosagnak is orult volna vagy ha valami olyat kap amit a srac sajat maga keszitett mert az mar egy kis figyelmesseg, kedvesseg erzi h szereti a parja es gondol ra
2015. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

Utólag is boldog szülinapot!


Egyébként én megértelek kedves kérdező. Ha tényleg semmivel sem rukkol elő elég nagy bunkóság úgymond a drága párodtól, hisz mivel készültél az ő szülinapjára még ha nem is mondtad ki sejthetné, hogy neked fontos az ünneplése. Mert oké, a válaszolóknak igaza is van, meg nem is. Kötelező ajándékozási nap, stb. Van aki nem is tartja, de van akinek fontos. Pl nekem is fontos, egész nap be vagyok zsongva és folyamatosan a ma van a szülinapom gyerekdalt dúdolgatom egész nap. Emiatt úgymond elvárom, hogy legalább a párom meglepjen valamivel, DE egy tábla csokinak vagy egy 200 forintos cserepes petúniának is úgy örülök mintha egy gyémántgyűrűt adott volna. Itt nem az érték a lényeg hanem a gesztus meg az érzés, hogy kaptam valamit. Tavaly egy bögrét kaptam, amire itthon kerámiafestékkel írta fel az egyik kedvenc idézetem. Anyagköltségben nem volt egy ökörára, de eszmei értékben.... Hát hadd ne mondjam, hogy úgy ugráltam, mint valami hülyegyerek, aki éppen álmai videójátékát kapta meg. Előtte névnapomra egy képet rajzolt (nagyon szépen rajzol), amit neten mutattam neki egyszer, hogy de jó pofa. Szóval ő ilyen szempontból elég kreatív személyiség, a legnagyobb örömömre. :)

2015. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 B.Dávid ***** válasza:
Keveslem az infót kérdező. Az ajándék a fontos ?? A kapcsolat am jól működik ?? Van az a helyzet, h a férfi szemét a nővel, megalázza, stb, viszont vesz vmi semmitmondó ajándékot. Meg van az h szeret, mindig ki is fejezi, de az ajándék lemarad időnként. Biztos nem mondanám az előbbire h korrekt manus
2015. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat !

Maskor sem szoktam kapni tole semmit, persze, nem az ajandek a lenyeg, de szerintem egy nonek jol esik ha kedveskednek neki, legalabb csak egyszer egy evben.

2015. febr. 26. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!