Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Mit vegyek a baratom 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit vegyek a baratom 18. szulinapjara?

Figyelt kérdés
Most lesz neki a szulinapja nemsokara, de meg csak akkor lesz egy honapja kb. hogy egyutt vagyunk.Mondjuk mi mar azelott is jo baratok voltunk, de igy most ebben a helyzetben nem tudom, hogy mit kellene vegyek neki...legyszi adjatok egy par jo tippet :)

2014. máj. 16. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Autós magazin, Képes sport - ezek nekem beváltak.
2014. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hurkatöltő, rotációs kapa, betonkeverő. Én ezeknek örülnék
2014. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Műp*na?
2014. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A betonkeverő szerintem is jó választás.
2014. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de most en nem azert kerdeztem, hogy itt szorakozzatok...azt mashol is meg lehet tenni...az 1.esnek meg koszonom meg varom a rendes tippeket
2014. máj. 16. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
18 éves :D én vizipipa vagy vmi ivós játékra voksolnék, de ha elég kreatív vagy akk egy pólót csináltatni se nagy ördöngőség és ha előtte is barátok voltatok akk már tudnod kellene kicsit mit szeret :D én mindig szoktam mondani a barátaimnak h akarok egy hellikoptert de vmiért még nem vett senki :(
2014. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vizipipa, vagy kedvenc piája, vagy csak feküdj le vele
2014. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valami konkrétumot megadhattál volna, hogy miket szeret, érdeklődési kör, stb. :)

Én a barátomnak egy saját készítésű (na jó, anyum is segített) mézeskalács tortát adtam, a kedvenc focicsapatának a logóját rajzoltam rá. :) Az ütős volt, és vettem hozzá még egy parfümöt talán, de már nem emlékszem, régen volt. :)

2014. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtettem leirni, hogy milyen: kedves, szeret viccelodni, minden hujesegben benne van, kozvetlen ember, szeret uj dolgokat kiprobalni...
2014. máj. 18. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Te ismered,neked kell tudnod és nem itt kérdezni h ki mit adna!!

Adjál neki csokit vagy bögrét azt jó van!!!

2014. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!