Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkozom ennyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozom ennyit a barátom exével?

Figyelt kérdés

már kb egy éve szakítottak, előtte annyi ideig voltak együtt, mint mi most. szokott róla mesélni, nem titkol semmit előlem, szóval tudom, hogy bizonyos dolgok nagyon bejöttek neki ebben a lányban, de összességében azért nem volt érte annyira oda, meg nem is tartotta túl okosnak.


alapvetően nem vagyok egy féltékeny típus, de valahogy mégis állandóan erre a lányra 'gondolok'. folyamatosan nézegetem a facebookját meg egyéb dolgait is kinyomoztam, kicsit betegesnek érzem magam. miért lehet ez?? lehet, hogy azért, mert nekem is szimpi meg tetszik a stílusa meg ilyenek? nem érzem magamnál jobb csajnak meg tudom, hogy a barátom szakított vele, de mégis kíváncsi vagyok rá vagy nem is tudom. ez beteges, ugye? mit csináljak?



2015. febr. 26. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert féltékeny vagy rá.
2015. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!