Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az, hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a baratom egyik nap szeret a masik nap meg mar szakitani akar?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 11:49
 1/8 anonim válasza:
mennyi ideig voltatok /vagytok együtt?
2015. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel én is így voltam a barátnőmmel , talán tudok neked segíteni. De most én kérdezek tőled.

Tettél olyat ami miatt szeretne szakítani? Gondolok itt: Kihasználtad régebben , játszótál vele vagy hazudtál?

Mióta vagytok együtt?

Ilyen sok infóból csak saját magamból tudok ki indulni.

Nem érzi már hogy szeret? Először kérdezni kellet volna tőle...

2015. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne bashzd fel agyát ok nélkül.
2015. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyerek még!!!
2015. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem b*szom fel, csak idegesitem elvileg es igen gyerek, mivel fiatalabb is nalam.
2015. febr. 25. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ha gondolj írj privátot segítek neked. :)
2015. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kurtz Bickle ***** válasza:

a.) Bipoláris zavar.

b.) Megjött neki.

c.) Játszik vele egy másik kan, te meg csupán a biztos pont vagy, és mindig változik a szitu, hogy otthagyhat-e végre.

2015. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van valaki más is az életében, és te vagy neki a biztos pont. Gondolom kapcsolatfüggő.
2015. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!