Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálunk van ez csak fordítva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk van ez csak fordítva? Vagy más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudom sokan arról beszélnek,hogy a párjukkal amikor összejöttek dúlt a szerelem és majd széplassan kikopott a dolog,elaposodott.Én nem tudom,hogy nálunk van ez csak így,hogy egyre jobban szeretjük egymást,és egyre szerelmesebbek vagyunk és egyre jobban kötődünk egymáshoz és egyre izgalmasabb a kapcsolatunk?Nagyon furcsa,mert általában mindig fordítva volt,igaz ennyire még senkit nem szerettem.Néha azon gondolkodom,hogy hogyan lehet ennyire szeretni valakit,egyre és egyre jobban.
2015. febr. 26. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam/nalunk is így van,minél többet vagyunk együtt,értsd hosszabb ideje annál inkább szeretem,és kötődöm hozzá,ő szintúgy így érez.
2015. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nálunk is így van és remélem, a folytatás is hasonló lesz. Bár még csak az idén lesz három éve, hogy együtt vagyunk, ezért nem kiabálom el, de engem is meglepett az előző tapasztalataimhoz képest.

Jó érzés ez.

2015. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyáron lesz 10 éve,hogy együtt vagyunk,imádjuk egymást. :-)

Néha én magam is rácsodálkozom,hogy hogyan lehet ennyire szeretni valakit és egyre jobban!

Jó lenne,ha sokkal többen élnének ilyen kapcsolatban!Persze sokat is teszünk a kapcsolatunkért.

2015. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
dicsekedni jöttél?
2015. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedni jöttem,de ha te annak veszed,akkor vedd annak.Szerintem ezzel a kérdéssel nem bántottam meg senkit.Csak azért kérdem,mert az előző tapasztalataim alapján,pont fordítva volt a dolog.Vagy értsd úgy,ilyet még nem tapasztaltam.Kiváncsi voltam,hogy mások is vannak e,ezzel így.
2015. febr. 26. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!