Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megromlott volna a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott volna a kapcsolatom a párommal?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudunk minden nap együtt lenni, a kezdetekben minden reggel az volt az első, hogy írjunk egymásnak, ha felkeltünk, és az utolsó is lefekvés előtt. Órákat beszéltünk telefonon. Most előfordul, hogy órákon át nem válaszol kérdésre akkor sem, ha szinte végig elérhető, az sem ritka, hogy 2-3-4 napig nem telefonálunk. 'Elfelejt' reggel válaszolni és este elköszönni. Ha együtt vagyunk, akkor viszont érzem, hogy szeret. Mi lehetne a teendő?
2015. febr. 27. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok a párommal, annyi különbséggel, hogy minden nap beszélünk. Ha valami jó segítséget adtok, a kérdező mellé állok, nekem is ez lenne a kérdésem.
2015. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj! Csupán csak nem a kapcsolat elején jártok, ahol még az a legfontosabb, hogy kűzdj a másikért! Szeret téged, csak nem friss már a kapcsolat! Megszoktátok egymást...stb. Neki is vannak dolgai, nem folyton minden percben csak veled akar beszélgetni! De ha ennyire zavar beszélj a pároddal erről!
2015. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!