Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak 2. évfordulóra?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 08:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésben láttam: írj cetlikre szexuális jellegű dolgokat, és húzhat belőlük mondjuk minden alkalommal amikor csináljátok és akkor úgy/azt csináljátok. Pl szex a konyhapulton/kádban, extraorál, amiket ő nagyon szeret és neked nem okoz gondot.

Csinálhatsz ilyet is neki: [link] Egy pakli pókerkártya kell hozzá, ragasztó (én dekupázs ragasztót használtam - hobbybolt) meg a kis cetlik amikre ráírod hogy miket szeretsz benne. Én ezt első évfordulóra csináltam, 52=52 hete vagyunk együtt. Akkor te csinálhatsz duplaannyit, csak akkor 2 pakli kell, vagy amennyit akarsz. Ez így kb egy ezresből kijön, ha veszel egy paklit + ragasztót.

Gyertyafényes vacsit is csinálhatsz neki.

Egy minitortát is vehetsz neki (én egy ezresért vettem és NAGYON finom volt), és gyertyákkal körberakni, romantikussá varázsolni.

Csinálhatsz neki kuponokat, [link] Kellenek kis lapocskák, ráírod hogy miket "válthat be" és az egyik végénél összeragasztod őket.

Csinálj neki egy pakk "sörvirágot". [link] Annyi sört veszel amennyit akarsz, és veszel hozzá annyi darab művirágot. Leszeded a fejét, arról a "szírmokat" is leszeded, és középen a lyukat szétvágod hogy ráférjen a kupakra-üvegnyakára.


Ezek mind olcsóak, és kézzel készültek, tehát nem csak leveszed a polcról és odaadod, hanem foglalkozol vele, látszik hogy fontos neked, időt szánsz az elkészítsére.

2015. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hűha... utolsó nagyon köszönöm!
2015. márc. 2. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!