Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor felett zavaró a tapasztalatlanság, ha igen miért?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem azért, mert annyira béna volt, hanem idáig rossz lányoknál próbálkozott, volt egy lelki betegsége amiből már kigyógyult, nehezen ismerkedik.
2015. febr. 27. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, egy bizonyos kor felett már nem nagyon tud változni, megújjulni.
2015. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, csajok normálisabbnak tartják azt, akinek az elmúlt pár évben 1-2 komolyabb kapcsolata volt, mint azt aki szingliként élt. Na ez sem kellett egyetlen normálisabb csajnak sem, vagy ri.bancokkal kezdett, vagy még kur.vázott is.
2015. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos minden általánosítás mögött van igazság. Ha valaki még 27-8 éves korában szűz, vagy tapasztalatlan, az legtöbbször amiatt van, mert a srác alkalmatlan a dologra, nem azért, mert rajta kívülálló okokból került ebbe a helyzetbe.
2015. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem értem mi a gond?! tapasztalatlan, vagyis szűz, vagy csak kevésszer volt? :D mért lenne az baj?
2015. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sokáig tényleg alkalmatlan lettem volna rá, de most sokat fejlesztettem magam és sokkal komolyabb lettem, mint egy pár éve. Most nem érzem magam alkalmatlannak csak kíváncsi vagyok, hogy szerintetek lemaradásban vagyok e.
2015. febr. 27. 10:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 25 felett már zavaró. Vagy hirtelen valaki szerelmes lesz beléd őrülten,és ő türelmes lesz veled és elnézi a tapasztalatlanságod és megtanít dolgokra,megél veled dolgokat, vagy pedig kifogsz olyat,aki nálad is tapasztalatlanabb és őt kicsit még irányítani is tudod.
2015. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, de én úgy érzem engem nem kell tanítani, van bennem annyi szociális készség, hogy ne szúrjam el. Meg amúgy is tapasztalattól függetlenül mindkét félnek tanulnia kell, mert nincs két egyforma ember. Ezért nem tartom jól dolognak, hogy sokan a tapasztalatokon lovagolnak, mikor nem az számít.
2015. febr. 27. 11:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Igazából a korral együtt az elvárások is növekednek.... lehet hogy ezzel sokan nem értenének egyet, de akkor is így van. Nem szeretünk már annyit kísérletezni és bénázni, azt szeretnénk ha flottul működne a szex és a tanulópénzt mással fizettetnék meg.

Amikor felmerül egy beszélgetés folyamán, hogy kinek hány partnere volt korábban, mindig mosolyt csal az arcokra, dobálóznak hatalmas számokkal, pedig csak egyet kéne találni, ami tényleg jó, ami mindent visz.

Ha a partnered rákérdez arra, hogy korábban hány komoly kapcsolatod volt és Te azt mondod hogy még egy sem....az elbizonytalanítja, nem szerencsés. Ilyenkor vagy terelni kell vagy egy picit füllenteni, mondjuk azt, hogy nem sok. Ha ebből nem érti a célzást akkor felesleges a részletekbe belemenni.

37F

2015. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem illik ezt a témát felhozni. Ha annyira kérdezné én elmondanám neki, miért alakult így az életem, próbálnám úgy elmagyarázni neki, hogy ne szerencsétennek nézzem, hanem inkább előnyt kovácsolnék belőle. Most ne írom le miért alakult ki így az életem. Nekem egyáltalán nem szimpatikus az a női hozzáállás, hogy tanítónéninek kell lennie velem, mert még nem volt senkim. Miért azok akiknek volt kapcsolatuk azok annyira ügyesek semmit se szúrnak el? Úgylátom, hogy két embernek kikell ismernie egymást, ami tanulással jár és egyben bénázással is, mert eleinte nem ismerjük annyira egymást. És most akkor miért olyan fontos az exek megléte? Pláne ha a végén egy valakivel fogja leélni az életét. Nagyon nem tartom jónak ezt a tapasztalaton lovaglást. Nem attól lesz valaki emberibb akinek több kapcsolata volt.
2015. febr. 27. 11:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze ki kell ismerni egymást, de szerinted melyik nő örülne annak, hogy ha te terelsz egy olyat, hogy :"nem sok kapcsolatod volt!"(egyértelmű h pár hetesre,hónaposra vagy nullára gondol az ember!)


A másik. A legjobb,ha másnak állítod be magad,mint ami vagy.Pl mindenről van véleményed alapból,határozott vagy,céltudatos, és az ágyban meg bénázol. Az első közös szexnél még oké,de utána a 2. és 3.-nál kiderül, hogy ugyanolyan,mint az 1.-nél. Nem jön össze a dolog.

2015. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!