Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Légyszi adjatok tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi adjatok tanácsot, hogy mit tegyek, hogy kiverjek a fejembôl egy bizonyos férfit-akivel napi kapcsolatban vagyok-? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tavaly június óta beszélgetünk, nyár során néhányszor találkoztunk. De kb. augusztus óta nem telt el nap, hogy ne beszéltünk volna. Szeptember végén le is feküdtünk egymással. Azóta kb hetente v max kéthetente találkozunk, de naponta akár órákat beszélünk. Én a húszas éveim elején vagyok, ô 30-on túl. Nagyon jó vele, de mivel a kapcsolatunk szakmai is(nem a fônököm) ezért nem kürtöljük világgá. Nekem egyelôre megfelel ez, tudom, hogy nem tart örökké, viszont azt hiszem beleszerettem és én érzek többet iránta. Ezt szeretném valahogy "leépíteni" kicsit. Valamennyi távolságot tenni kettônk közé. Hogy ne essek durván pofára, ha vége lenne köztünk..De mivel minden nap beszélünk, és viszonylag sokszor látom -akár csak futólag-, nem tudom, hogy csináljam. Viszont a szakmai kapcsolat miatt sem tudok(és nem is akarok) megszakítani vele minden kapcsolatot..

Ha van tanács, ötlet, hasonló tapasztalat, szívesen fogadom!


2015. febr. 18. 20:12
 1/2 Linó03 ***** válasza:
Azért nem szeretnél közelebb jutni hozzá, mert félsz, hogy majd vége lesz, jól értettem?
2015. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lényegében igen. Borzasztó jól kijövünk,de túl fiatal vagyok ahhoz, hogy vele ez hosszú távon mûködhessen. S igen, nem akarok ennyire odalenni érte, ha netán vége lenne, akkor is békésen meg tudjuk tartani az egyébként szakmai kapcsolatot is..
2015. febr. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!