Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kidobnátok a barátnőtöket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a barátnőtöket ha felszedne pár kilót?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk lehettem olyan 169/60 most pedig 169/79 vagyok.Úgy vettem észre mostanában valami megváltozott,nem úgy érez irántam.Ez állhat a hátterében?egy tanácstalan 16 éves lány

2015. jan. 8. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
hát ez mióta pár kiló? majdnem 20 kiló. mozogj, a lányok képesek elhízni kapcsolatban, mert jól vannak tartva.
2015. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
hát én tuti nem dobnám főleg nem enyni miatt
2015. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
nem , de mivel én csak sportos és tudatos lányokat mint amilyen én is vagyok szeretem ezért elvárnám hogy leadja azt és figyeljen az egészségére.
2015. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Ne légy már ilyen idióta, mi honnan tudjuk? Igen, lehet azért. És most emeld fel a dagadt s3gg3d a gép elől, ülj le vele szemben, fogd meg a két kezét és kérdezd meg, hogy mi a f4sz van.
2015. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Aki emiatt kidob,az nem szeret igazán.Ha téged zavar,akkor diétázz és mozogj.
2015. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Bocs, de ez 20 kiló. Gyakorlatilag 33%-al nehezebb vagy mint amikor összejöttetek.

Most mondjuk, hogy a pasid 75 kiló, neked ugyanúgy tetszene 100-110 kilósan is?

2015. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én magam nő vagyok, és lehet, hogy megválnék tőled, ugyan is..biztos lusta lehetsz, és az nekem nem jönne be.
2015. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért de 20 kg rengeteg, a te korodban főleg. Ha kidob, ha nem, ez még csak nem is egészséges.
2015. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%

Nem.


Viszont akkor igen, ha ezzel azzal jár hogy nonstop ezen panaszkodsz.

2015. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Hát ez tényleg nem pár kiló. Mondjuk én nem tudom, hogy mit tennék, de én amikor barátnőm hízott 5 kilót, és megkérdezte hogy szerinted dagadt vagyok-e, akkor én kaptam az alkalmam, és megmondtam hogy már azért látszik hogy híztál. Aztán utána el is kezdte leadni.

Őszintén engem szerintem zavart volna ha 20 kilót hízik. 19 éves vagyok, tele hormonokkal még, és hát szeretnék testileg is vonzódni a barátnőmhöz. Idősebb korban lehet nem lenne már akadálya +20 kilónak, de 16 évesen ennyit felszedni szerintem sok. Nem is értem, hogy hogy nem zavart téged, amikor már elkezdett látszani. Én egyszerűen nem tudnék 20 kilót hízni, mert szerintem már max. 5 után annyira zavarna, hogy inkább tennék ellene.

Kezdj el valami diétát szerintem, és ezalatt nem azt értem, hogy mostantól koplalj, és ne akarj 1 hétig enni.

2015. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!