Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendes, normális fiúk hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes, normális fiúk hol vagytok?

Figyelt kérdés

Miért olyan manapság (szinte) az összes srác, h csak azt akarja? Hol marad az udvarlás, a séták, a hosszú beszélgetések? Mindenki csak annak él, hogy minél több csajt megd*jon, meg részegre igya magát.

Most félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy évekig csak beszélgessenek, meg ilyenek, de azért nem képesek mondjuk várni 2-3 hónapot?


2010. febr. 13. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
itt
2010. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Funktasztikus ***** válasza:
vagyook
2010. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én :D
2010. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kihaltak
2010. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem haltak ki, pl. én is itt vagyok (22/F).

És én erre vágyom, amire Te leírtál, de sajnos részünkről ugyanígy áll a helyzet, keressük a normális lányokat...csak sajnos sikertelenül.

2010. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kihaló félben lévő faj vagyunk, amúgy én mint a faj egy példánya Budapesten tengetem napjaimat:)
2010. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi számít normálisnak?

Vártam már 1,5 évet lányra, és volt olyan, akire szinte semmit.

Szeretek udvarolni, kedveskedni, sétálni, beszélgetni, és egy tartós kapcsolatra vágyok. Nem szeretem, ha más már járt ott, ahova vágyok (mert azért az a cél, de megtartani is :)) Ettől függetlenül már jártam több helyen is, vannak fekete foltjaim az életemben.

Ezek után hova sorolnál?

2010. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
itt vagyok, de ezt én is kérdezhetném hogy Rendes, normális lányok hol vagytok?
2010. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy rendes, normális vagyok-e, azt Te döntsd el, de hogy vágyom egy rendes, normális nő után én is, az biztos. Igen, kellenek a beszélgetések, séták is... Már úgy elképzeltem...
2010. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

akkor sok szerencsét mindenkinek, hogy megtalálja az igazit!

ezek szerint léteznek még normális emberek, a maradék 1%...

2010. febr. 13. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!