Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha 2 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha 2 évesen egy 14-15 éves lány tetszik?

Figyelt kérdés
Amúgy a lány korához képest nagyon érett és szép, és sok bennünk a közös, de ugy vélem hogy az az 5-6 év kicsit sok , vagy mégsem ?
2015. febr. 28. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen elég perfektül használod a billentyűzetet és választékos a szókincsed. Egy 2 éveshez képest.
2015. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20 bocsi siettem a gépeléssel
2015. febr. 28. 15:05
 3/10 Linó03 ***** válasza:
Szerintem nem gáz, csak ne várd el tőle intim élet téren azt, amit egy 20 évestől. De gondolom az ilyesmikre gondoltál.
2015. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hááát. Most még elég kellemetlwn dolog.

Későbbiekben nem baj az ekkora korkülönbség de most még az.

2015. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen gondoltam az ilyesmire és nem zavar ,

és igen tudom h a későbbiekben nem olyan zavaró de ha most tetszik

2015. febr. 28. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát... 5 év szerintem áthidalható.
2015. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 :D


Azt hittem valami kis zseni vagy.


De attól még lehet éretlen, bár a mai fiataloknál sem lehet ezt tudni. Ahogy érzed, végül is a te életed. Nekünk nagyon nem oszt vagy szoroz, ha érted.


N

2015. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nem is kettőtök kapcsolatában lehet gáz, hanem "külsősök" megszólhatnak érte.
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 de ha már eldöntötte, akkor azzal meg nem kell foglalkozni, mert mindig lesznek, akiknek ez nem tetszhet, de ez van, ha nekik jó az az ő dolguk.


N

2015. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az általad kiszemelt kedves hölgy legyen bármennyire okos és szép, legyen bármennyivel is érettebb a koránál, még nem felnőtt. Ezt nagyon tartsd észben. Én nem szeretnék beleszólni a szerelmi életedbe, meg ha annyira akarod, akkor úgyis csinálod majd, de én nem javaslom. Az ilyen "a kor nem számít" típusú tanácsokkal nem árt vigyázni, mert sokan félre értik és szigorúan a két életkor különbségét figyelik, holott nagyon nem mindegy, hogy 10 éves a 20 évessel, vagy 20 a 30assal. Az utóbbi viszonyban két felnőtt emberről beszélünk, míg az előbbi már pedofília. Kevésbé radikális példával élve: visszaemlékezve a 14 éves önmagamra, majd a 17 éves önmagamra, őrjítően nagy a különbség, mert a kamasz kor pont az az időszak, amikor hihetetlenül gyorsan változik az ember. Megjegyzem, mindkét életkorban koraérettnek bélyegeztek (amitől a falat kapartam), de ettől még nem lettem több annál, mint amennyi voltam. A 14 az 14, legyen bármennyire is komoly és felnőttes. (Felnőttes! És nem felnőtt.) Nem azt mondom, hogy kötelezően tartsd távol magad a lánytól, de legyen eszed!
2015. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!