Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki örökké közös képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki örökké közös képeket oszt meg a párjával, akkor az titkon valaki másnak akar imponálni?

Figyelt kérdés

egy lányról van szó, 30 év körüli, a barátja is, tehát már nem gyerekek. Az előző párkapcsolatában ilyenek nem voltak, és az neki fájdalmasan ért véget.

Az új kapcsolatáról meg (nagyjából 4 hónapos) tucatnyi publikus képet (tehát nem csak ismerősök számára) oszt meg: közös szelfik, közös csók, itt voltak ott voltak, szivecskék... én megértem, hogy boldogság van, de mostmár az az érzésem, hogy csak valakinek fricskát akar nyomni, kérkedni akar vagy felvágni.


Minden más ismerősöm egy gramm kapcsolati dolgot nem oszt meg... még az a lány ismerősöm sem, aki maga küzdött a jelenlegi pasijárért...


2015. márc. 1. 16:32
 1/5 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Lehet, hogy a volt pasiját akarja hergelni.
2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kidobott a csaj és titkon bízol benne, hogy neked szól?
2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Az előző párkapcsolatában ilyenek nem voltak, és az neki fájdalmasan ért véget. " Te voltál az exe?
2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, nem én voltam
2015. márc. 1. 16:38
 5/5 A kérdező kommentje:

csak azt akartam kihangsúlyozni, hogy nem voltak ilyenek, pl 7 évvel ezelőtt is volt 1 közös képe az akkor pasijával és kész... a volt pasijával meg törölték egymást, visszajelölték majd megint törölték.

Csak azt tudom, hogy nem egészen békésen ért véget, és azért kérdem, mert gyanús ez a "világgá kürtölöm milyen boldog vagyok"...

2015. márc. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!