Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszat tettem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszat tettem? Van esély rá, hogy valahogy helyre hozzam?

Figyelt kérdés

A héten sokat dolgoztam, az átlagosnál többet, még itthon is kellett folytatnom a munkát. Teljesen bele merültem a dolgomba, nagy valószínűséggel jövőhéten is ez lesz a felállás.


Viszont! Úgy érzem, hogy rosszkor jött a megbízás, amin dolgoznom kell, mert a párom nem olyan rég vetélt el. Nem nagyon tudtam vele a héten foglalkozni, sőt! Nagyjából egy 20 perces beszélgetésre sem nagyon volt időnk, nagyon feszült vagyok a héten. Lehet, hogy önzőség a részemről, de jó volt belefeledkezni a munkába, mert nekem is nagyon fáj, hogy elveszítettük a gyerekünket.


A párom meggyanúsított, hogy biztosan megcsalom. Szerinte azért mentem el reggelente hamarabb, azért jöttem későn haza, azért dolgoztam itthon sokat, mert van valakim. Nem tudom, mennyire volt neki világos, hogy ez nem így van. Ki sem látszódtam a papírok közül.


Ma próbáltam közeledni felé, leülni beszélgetni vele. De úgy érzem, ez alatt az egy hét alatt elhidegült tőlem. Elmondtam neki mindent, a munkát, hogy ne aggódjon, Ő az egyetlen. Alig jutott idő egymásra a héten, alig láttuk egymást és az éjszakák sem olyanok. Nem várom el, hogy lefeküdjön velem, mert megviselte a vetélés. De késő este hulla fáradtan az ágyba esek és 5 percen belül elalszom.


Számomra ő a tökéletes, több, mint 2 éve vagyunk együtt, mindent megtudtunk beszélni.


De én is tartok attól, hogy megcsalt. Lehet, hogy rémeket látok. Egy közeli férfi barátja többször is átjött a héten és iszonyat nagy 'eszmecserében' és nevetgélésben voltak. A párom ma erre annyit modott, hogy ne gondoljak semmi rosszra, csak beszélgettek. Nem voltam nyitott felé szerinte és kellett, hogy valakivel beszélgessen, akiben megbízik. Ez nem érzelmi megcsalás? Tény, hogy a párom által megismertem a férfit, de egy kicsit gyanús nekem.


Félek, hogy ha a jövőhéten is végig sokat dolgozom, elhagy.


Mit gondoltok erről?



2015. márc. 1. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát talán most ne ilyen kérdéseket tegyél fel + várd a hülyék válaszát hanem töltsd vele most is az idődet :)
2015. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon rosszul jött ki ez most neked, és nem kizárt, hogy a kapcsolatotokba fog kerülni. De nem feltétlenül rajtad múlik. Azért az, hogy egy nő elveszti a gyerekét - legyen az élő, vagy még meg nem született - az tragédia, ő rosszabbul viseli, mint te. Eleve ilyenkor elgondolkodik azon, hogy valami nem stimmel a kapcsolatban, depressziós, de ezen nem segít az, hogy te is csak a munkáddal törődtél - bár fontos volt -, látszólag nem rázott meg téged ez az esemény. Vagy tisztázod a munkahelyeden, hogy most több időt kell szakítanod a kedvesedre, vagy elfogadod, hogy pont most, mikor szüksége lenne rád, mert nagyon mélyen van lelkileg, hanyagolod, akkor elhagy.


Én a helyedben háttérbe szorítanám a munkát, és több együttérzést mutatnék, mégiscsak Te is elvesztetted a gyerekedet, nem csak ő.

2015. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Felénél sem jártam arra gondoltam hogy inkább ő talált mást csak próbál találni fogást rajtad hogy neked is van valakid hogy te legyél a hibás a szakításnál. Gyanús hogy összejött a faszival. Beszéld meg vele ha meglehet.
2015. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a sztorit olvastam már, csak a csaj részéről.. most akkor mindketten ide jártok tanácsot kérni, vagy csak unatkozol?
2015. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is erősen gyanús a párod viselkedése...


Ha nincs igazam, biztos vagyok benne, hogy meg tudjátok majd beszélni. Üljetek le, TV, telefon kikapcs és beszélgessetek!

2015. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most veszítettétek el a babátokat. Ebben a helyzetben szüksége van rád. Ez a munka tényleg a legrosszabbkor jött!

Még ha le is pontoznak érte, de megértem, hogy valakivel meg kellett beszélnie a történteket, legyen az bárki, mert te nem voltál mellette/nem tudtál mellette lenni. Esetleg még jobb kedvre is derítette. Szerintem jól érzed, ha nem figyelsz oda a párodra, akkor veszélybe kerül a kapcsolatotok. Megértem, hogy fontos a munka, tényleg, de most egy krízishelyzetben van és nem vagy vele.

2015. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenko máshogy dolgozza fel a traumát... a kérdező így, a párja meg úgy. Nehogy már mindig a pasi legyen a rossz. Írom ezt nőként.
2015. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!