Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik a tanárom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a tanárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom,hogy azt hiszitek,hogy mar megint egy tipic tanar diak sztori,de ugy erzem hogy ez mas. 35 eves ferfi tanarom nagyon megfogott a sarmjaval,es a stilusaval,es mar az eleje ota szimpatikusak vagyunk egymasnak,de mostanaba egyre tobb idot toltunk egyutt (persze sulin belul),es erzem,hogy o is viszonozza, a tekintete a hangja mindent elarul.De nem nyiltan flortol,hanem inkabb a szemevel, a testbeszedevel,de ugyanakkor sokszor latom a szemeben a vivodast,es a gyotrodest mert tudja hogy ez helytelen,de ugyanakkor erzem hogy tetszek neki. Nagyon sokszor probalja becsapni onmagat,meg engem is, es nagyon sokszor ridegen,es tavolsagtartoan teljesen indokolatlanul. Ugyanakkor neha annyira kamu,es latszatot fenntarto indokokkal keres meg. Szoval ilyen ki-nem-mondott erzesek vannak kozottunk es nem tudom mit tegyek.Elfelejteni nem tudom,hiszen mindennap latom,es ernek az impulzusok....annyira ossze vagyok zavarodva.
2015. márc. 2. 15:39
 1/5 Jázi :) ***** válasza:
69%
Nagyon valószínű,hogy csak te gondolod bele a dolgokat. Ha van esze, nem fog veled kezdeni. Majd ha kijártad a sulit esetleg akkor.
2015. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem,nem en gondolom bele,nem vagyok olyan szinten oda erte,hogy ne lassak tisztan,es egyertelmuek a jelek,plane ha ismeri valaki.Egyebkent koszi a valaszt!
2015. márc. 2. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Középiskolába jársz vagy egyetemre?
2015. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Középiskolába:)
2015. márc. 2. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, mert úgyse lehet belőle semmi. Ja, és szokj hozzá az érzéshez, mert az életben még nagyon sokszor lesz olyan, hogy valaki tetszeni fog neked, de nem lehet semmi.
2016. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!