Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik a tanárom, mihez kezdjek?

Tetszik a tanárom, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Igazából nem tanár,csak aszisztens és kb 7-8 évvel lehet idősebb nálam. Én 22 vagyok,végzős egyetemista. Már az első találkozásunkkor felkeltette az érdeklődésemet,nagyon kedves,aranyos kicsit esetlen de rendkívül okos is. Hogyan jelezzem neki hogy tetszik? Egyáltalán lépjek e ? Nagyon kínosan is alakulhat a dolog ezért félek nyitni felé.
2015. jan. 8. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el :D


Ha nem vagy sármőr és nincs tengernyi magabiztosságod, akkor én meg sem próbálnám a helyedben, mert abból leginkább csak beégés lesz.

2015. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és ő a pasi :D
2015. jan. 9. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezesetben csak tedd szét a lábaid :P


Amúgy te felkeltetted az érdeklődését?


Na jó, nem feltétlen kell hogy elsőre észrevegyen, pl én olyan csajszit aki nem mutat felém bárminemű érdeklődést nem szoktam nézegetni, főleg ha egyszerre túl nagy a választék (lány osztály/csoport mondjuk...)


Kezdésnek szerintem kezdj vele szemezni ahol tudsz, mosolyogj bátran ha meglátod, előbb utóbb észre fogja venni hogy sokszor a nyomában vagy. Ha elég tökös és szimpatikus vagy számára akkor viszonozni fogja és egy idő után ráveszi magát hogy rád köszönjön, hisz felkeltetted az érdeklődését. Innentől már rajta is múlik hogy fel akar-e szedni, ha igen akkor csak hagyd hogy kibontakozzon a kapcsolat! :-)


Aztán ha később sem veszi a lapot, akkor léphetsz te is, de elsőre szerintem csak segítséget kérj tőle, ahol lehetőleg kettesben tudtok valahogy lenni. Ha itt sem veszi a lapot hogy te odavagy érte (és gondolom ki is tudod mutatni) akkor vagy nem vagy szimpatikus neki vagy még ennél is több megerősítés kell neki hogy bejön neked.

De hülyét ne csinálj magadból hogy te hívod el randira, ha jól kimutatod a tetszésed és szimpi vagy neki akkor el fog hívni.

2015. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

GyeKöszönöm a választ :) nem áll szándékomban odamenni és elhívni randiram mert az túl kockázatos lenne és a lábaim is maradnak keresztbe téve :)

Tényleg sok a lány a csoportban (kb 30) és talán nem is én vagyok a legfeltűnőbb jelenség, de sokszor tapasztaltam azt hogy ránéztem erre ő gyorsan elkapta a tekintetét...ezért is gondolom hogy talán észrevett és talán tetszem is neki.Egyelőre nagyon elkezdek érdeklődni az anyag iránt aztán meglátjuk mi lesz :)

2015. jan. 10. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!