Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarok szerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás06 kérdése:

Vissza akarok szerezni egy lányt segitenétek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok a szavak embere valaki fogalmazna nekem valami megható szöveget?

4hónapja vagyunk/voltunk együtt,egy hete vagyunk olyanba hogy se vele se nélküle.Azt mondta már nem érez úgy ahogy eleinte de még mindig szeret meg hiányzom neki

az érzéseim: nagyon szeretem őt,soha senkit nem szerettem,nagyon hiányzik minden ami vele kapcsolatos,tudom hogy ő is szeret még valamilyen szinten

segitene valaki?

ennyire ezt igy már elmondtam neki is de ezek igy csak szavak

ha valaki azt mondaná hogy jön másik annak csak azt mondom ez nem tini szerelem,nem tizen éves vagyok


2015. márc. 3. 06:35
 1/3 A kérdező kommentje:

*soha senkit nem szerettem ennyire mint őt

kicsit kesze kusza lett de remélem megéritek mit akarok

2015. márc. 3. 06:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már nem tinik vagytok..az amit leírtál,elég..

Nem nagy szavak kellenek..elég ha igaz..

Valószinű van vmi probléma,talán kérdezz rá mi zavarja!!

Beszélgessetek!

2015. márc. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emlitsd meg neki,hogy nyertél a lottón :)
2015. márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!