Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitenétek picit, egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Segitenétek picit, egy lánnyal akarok ismerkedni a munkalyemen és nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Facebokon bejelöltem vagyis megkerestem egy lányt aki tetszik nekem és irtam neki hogy látásbol ismerem mert egy helyen dolgozunk .Kérdeztem töle hogy dolgozik és azt mondta nyugodtam menjek oda hozzá .Ugye én 3 ö 4 müszakba dolgozik .És facebokon is csak 1 percre tud csak feljönni .A saját munkahelyemen jol eltudok beszélgetni a csajokkal de igy avval aki tetszik szerintem csak izgulnák.Segitsetek miröl dumálhatnék vele ?
2011. szept. 25. 12:07
 1/2 MákosLajos ***** válasza:
nyugodtan menj oda hozzá ha ezt írta a nő akkor min stresszelsz? ha olyan vagy mint amilyen szoktál lenni az a legjobb nem kell taktika meg szöveg, a legjobb módja a kapcsolatoknak az úgymond közösen sodródás a boldogságba.
2011. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"izgulnák" ---> izgulnék figyelj rá csúnya hiba

Amúgy a leggázabb beszélgetések az előre tervezésből lesznek, legyél spontán, ha nem jut eszedbe semmi akkor csak kérdezz, hogy mit szeret csinálni meg ilyenekről.

2011. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!