Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jónak tartjátok vagy ellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jónak tartjátok vagy ellene vagytok ha egy párkapcsolatban természetes lesz az, hogy meztelenül alszanak egymással?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt és abszolút természetes a ruha nélkül alvás. Engem nem zavar de kíváncsi vagyok, hogy lehetnek-e hátrányai? Személyes tapasztalatok is jöhetnek. 19/F

2015. márc. 4. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Miért ne lenne természetes? Nyáron mi napközben sem hordunk ruhát otthon.

Ha ezen nem akad fenn senki,halál természetes.

ahogy jön a rosszidő arra kell figyelni, hogy a lakásban fix legyen a hőmérséklet és ne fázzon meg senki (télen pl)


Semmiféle hátrányt még nem tapasztunk hosszú évek után sem.

2015. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem így a természetes.
2015. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, mi hátránya lenne, én is úgy alszom télen-nyáron, barátom is, nyilván nem fogunk csak azért felöltözni mert együtt alszunk.

Ha olyasmire gondolsz, hogy emiatt netán hamar megunja az ember a másikat mert bármikor láthatja pucéran, az szerintem nem ezen múlik.

2015. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Télen nagyon ritkán felveszünk pólót, de ha lehet, akkor meztelenül alszunk.

Hátránya max annyi, hogy kizárólag minőségi pamut ágyneműt tudunk használni és elég gyakran cseréljük.

37F

2015. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Milyen hátránya lehetne????

Mi is meztelenül alszunk, csak akkor húzunk fel valamit, ha nagyon hideg van. De egyébként, ha nem együtt vagyunk, akkor is meztelenül alszunk.

2015. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem alszunk meztelenül,rajtam van általában egy francia bugyi,meg egy alvós top,rajta egy alvós póló.Én így érzem jól magam,nem azért mert nem merek levetkőzni.
2015. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én például imádok meztelenkedni,viszont aludni mindig pizsiben szoktam.L.
2015. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi is meztelenül 24L 42F
2015. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

teljesen természetes, alvás közben mindig, nap közben majdnem mindig meztelenül vagyunk itthon.

20/L

24/F

2015. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Lenne egy sejtésem, hogy vallásos/radikálisan konzervatív környezetből jössz, mert egészségügyi szempontból nem hiszem, hogy ez párkapcsolaton múlna, min változtat bármin is?


Nem 2 év után, eleve ha már kapcsolatban ott tartunk, hogy együtt alszunk, akkor le is feküdtünk már, mégis miért kéne ruhában lennünk? Van persze olyan, aki pizsamában/pólóban/bármiben szeret aludni, de akkor nem így tetted volna fel a kérdést.


Ha téged nem zavar, és őt sem, akkor nincs ezen mit problémázni.

Remélem nem az fog kisülni a kérdésből, hogy 2 éve vagytok együtt, és még nem volt köztetek semmi szeretkezés.


26/F

2015. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!