Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim nem lelkesedik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim nem lelkesedik azért hogy táncoljak neki! De miért?

Figyelt kérdés

Olvasom hogy a pasik nagyon szeretnék ha a barátnőjük néha lejtene nekik egy-két szexis táncot szex előtt mondjuk, és pont az a bajuk, hogy a csajszi önbizalomhiányos, és fél ettől. Nekem nincs félelmem, szeretném, de...


Az én pasim nem hogy nem lelkesedik az ötletért, de mégha én magam úgy döntök hogy táncolok neki, szinte figyelmen kívül hagyja, rám se néz....


Pedig 7 évig versenyszinten táncoltam, szerintem még annyira nem lehetek béna. És kövér sem vagyok, sőt inkább sovány, és persze igényes vagyok.


Nem értem mi lehet a baj, de már olyanokra gondolok hogy nem vonzódik hozzám vagy nem is szeret. Pedig ezen kívül nincs probléma a kapcsolatban. Minden exem majd megőrült mikor táncoltam neki, nagyon felizgatta őket. Ő meg szinte figyelmen kívül hagy.


Annyira rosszul esik, mert én kifejezetten imádok táncolni. Mondjak le róla az ő kedvéért? Vagy mit csináljak?


20/L


2015. márc. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az ilyesmit. Az ilyen "szexi táncok" csak azoknak áll jól szerintem, akik k*rvásan néznek ki, és vérprofik benne. Képzeld el, hogy a párod chippendale-kedik neked, lehet, hogy kiröhögnéd.
2015. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de engem sem érdekel. Legalább is nem hoz lázba.
2015. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legfőképpen minden ember más, szóval ne hasonlítsd össze a mostanit az exekkel, mert semmi értelme.
2015. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Valakinek bejön, valakinek nem, a pasidnak úgy tűnik pont nem, ettől függetlenül ez nem jelenti rögtön azt, hogy nem vonzódik hozzád, nem kell rögtön kombinálni szerintem. :) Hanyagold a témát és ki tudja, lehet egyszer Ő fogja felhozni... :)


22N

2015. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
örülj neki. kevesebbet kell úgymond páváskodnod előtte. ennyi feladattal kevesebb. örülj neki, hogy nem várja el :D
2015. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!