Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szeressek bele a barátomba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek bele a barátomba?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, együtt lakunk. Nagyon nagy szerelemnek indult, csak közben volt egy-két minősíthetetlen húzása, én beleszerettem másba (nem csaltam meg), de még együtt vagyunk, és én azt szeretném, ha ez így is maradna.

Mit tegyek, hogy megint olyan szerelmes legyek belé, mint az elején, és elfelejtsem, ahol hibáztunk?


21N, 28F


2015. márc. 4. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele együtt maradni, ha másba vagy szerelmes?
2015. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert vele nagyon jól kijövünk, imádom, és nagyon szerettem az elején. Ezt akarom vissza.

A másik srác egyszerűen nem való hozzám, nem jönnénk ki, egy hétig nem húznánk egymás mellett.

2015. márc. 4. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolható.
2015. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek és ha 100% biztos vagy abban, hogy a barátod hozzád illik, tarts ki! Akibe beleszerettél, felejtsd el, szakíts meg minden kapcsolatot, mert ha józan ésszel belátod, hogy nem illetek össze, akkor ez csak fellángolás, el fog múlni. A barátoddal meg menjetek programokra és beszélgessetek sokat! Tudom javasolni az Identity c társasjátékot, ami ugyan nagyon drága, de 1-2 teázóban ki lehet próbálni és nagyon klassz, segít közelebb kerülni a másikhoz. Az előzőek nem tudom milyen álom világban élnek, a tartós kapcsolat nem lángolás, hanem döntés kérdése. Kétlem, hogy sok olyan 50 évet évet megélt házasság lenne, ahol egyik fél sem ingott meg soha, vagy kezdett vonzódni máshoz.. Ez előfordul, de helyén kell tudni kezelni. Drukkolok, hogy sikerüljön!
2015. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Volt egy-két minősíthetetlen húzása" Kérdés, hogy ezeken túl tudsz-e lépni. Akár úgy, hogy most megbocsátasz neki, akár úgy, hogy azóta jót is tett és azok felülírják a rosszat.

Ha vele szeretnél élni akkor ahogy a 4. is mondta: döntés kérdése.

Figyelj a jó tulajdonságaira, legyél hozzá kedves és engedd hogy ő is az legyen Veled. Nézz utána az öt szeretetnyelvnek és alkalmazd nála azt amiről úgy gondolod, hogy az övé és kérd arra ami a tiéd. Gondolj sokszor arra, milyen amikor jó vele. Idézd fel a vele töltött kellemes pillanatokat (nem csak a szex, hanem az azon kívüli dolgok is). Nézz rá úgy, mint a legjobb pasira, képzeld el milyen lenne, ha újra ugyanúgy éreznél iránta, és érezd magad úgy és viselkedj úgy mellette mintha ő lenne életed főnyereményre és előbb (vagy utóbb) az lesz. :)

2015. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért van olyan rossz, amit semmi jó nem képes felülírni - gondolom azért itt nem ez történt.
2015. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!